مهندس صابر سام دلیری در آئین افتتاح دفتر شورای اسلامی شهر که با حضور فرماندار شهرستان چالوس و دیگر مقامات برگزار شد ؛ ضمن تقدیر از حضور مسولین و تبریک هفته کار و کارگر، هفته معلم، روز ملی شوراها و روز ملی خلیج فارس؛  از شوراهای دوره نخست شهر چالوس که کارهای بزرگی انجام دادند […]

مهندس صابر سام دلیری در آئین افتتاح دفتر شورای اسلامی شهر که با حضور فرماندار شهرستان چالوس و دیگر مقامات برگزار شد ؛ ضمن تقدیر از حضور مسولین و تبریک هفته کار و کارگر، هفته معلم، روز ملی شوراها و روز ملی خلیج فارس؛  از شوراهای دوره نخست شهر چالوس که کارهای بزرگی انجام دادند و تمام عزیزانی که در طول دوره های مختلف خدمت کردند، قدردانی کرد.

وی ادامه داد : احداث این ساختمان پس از گذشت دو دهه از فعالیت شورای شهر و از آنجاییکه در خور شان مردم عزیز ما نبود در دستور کار قرار گرفت و با توجه به اینکه شورای اسلامی شهر خانه مردم و خانه شهروندان است در دوره ششم شورا به بهره‌برداری رسید.

وی با اشاره به مشخصات پروژه افزود: ساختمان جدید شورای اسلامی شهر چالوس در زمینی به متراژ دو هزار متر و در چهار طبقه احداث شد که طبقه اول دفتر شورا به متراژ ۵۰۰متر و  برای طبقه بالای این ساختمان نیز سالن آمفی تئاتر به ظرفیت ۲۰۰نفر در نظر گرفته شد که در ماههای آینده نیز افتتاح می شود.

مهندس سام دلیری از همشهریان و مردم چالوس به سبب حمایت از مجموعه جوان مدیریت شهری قدردانی کرد و گفت :  در قبال این ابراز محبت ما تمام انرژی خود را برای ارائه خدمت صادقانه به مردم گذاشتیم.

رییس شورای اسلامی شهر چالوس خاطرنشان کرد: ما در سال ۱۴۰۱ اعلام کردیم که تا سال ۱۴۰۴چالوس را شهری متفاوت خواهیم ساخت که در همین راستا اختصاص بودجه ۲۳۰میلیاردی و دو متمم جمعا به ارزش ۴۴۰میلیارد هدیه به مردم شهرچالوس بود.

وی در پایان مطرح کرد : در جاده ساحلی پروژه ای برای نسلهای آینده طراحی کردیم و از پل آبنما تا ساحل کنار گذر ساحلی را احداث کردیم تا همشهریان و مسافران بتوانند از این موهبت بهره مند شوند. / خبرنگار الهام برخیان