به گزارش نکته آنلاین حجت الاسلام بشیر عالیشاه مدیر کل کمیته امداد استان مازندران در این مراسم گفت: توانمند سازی در کمیته امداد تنها در عرصه اشتغال نیست، در عرصه های مختلف است ، و رویکرد اصلی ما توانمند سازی خانواده های تحت حمایت است. وی افزود: هر خدمتی که ارائه می دهیم به برکت […]

به گزارش نکته آنلاین حجت الاسلام بشیر عالیشاه مدیر کل کمیته امداد استان مازندران در این مراسم گفت: توانمند سازی در کمیته امداد تنها در عرصه اشتغال نیست، در عرصه های مختلف است ، و رویکرد اصلی ما توانمند سازی خانواده های تحت حمایت است.

وی افزود: هر خدمتی که ارائه می دهیم به برکت ولایت و رهبری ، شهدای والا مقام است و در حماسه ۲۲ بهمن و روز قدس مردم نشان دادند که انقلاب و رهبری و شهدا را دوست دارند ،و اگر ما مسئولین نتوانیم به مردم خدمت درست ارائه دهیم خسرالدنیا و الاخره خواهیم شد.

حجت الاسلام عالیشاه با اشاره به اینکه آموزش و کار فرهنگی در امداد بسیار مهم است بیان داشت:تمام تسهیلات پرداخت شده و۳۰ هزار فرصت شغلی همراه با آموزش بوده و بر همه این فرصت های شغلی نظارت کامل وجود دارد.

وی بیان داشت:۴۸۰ مرکز نیکوکاری در استان فعالیت دارند که بیش از ۱۲۰ مرکز نیکوکاری فرهنگی می باشد.

مدیر کل کمیته امداد مازندران از اقدامات ویژه کمیته امداد تعامل و همکاری با جهاد کشاورزی و نگاه به مشاغل جدید و دانش بنیان و برگزاری۴ استارت آپ و بیش از ۱۵۰
ایده نو ، برگزاری دورهای آموزشی فرهنگ کار و تلاش برای خانواده ها و…در استان می باشد‌.

حجت الاسلام عالیشاه با بیان اینکه مجریان طرح اشتغال امروز با برگزاری جشن خود کفایی از حمایت کمیته امداد خارج میشوند گفت:تمام اتفاقات خوب در استان به دلیل همدلی و تعامل خوب مسئولین است.

وی با تشکر از تمامی مسئولین و قدردانی از تمامی همکاران در کمیته امداد که برای رسیدگی به کار محرومین بسیج شدند گفت:احساس لذت خدمت به روز و سریع باید در کام مددجویان تحت حمایت باقی بماند.

خاطر نشان می شود در پایان این مراسم بازدید از غرفه های نمایشگاه اشتغال و کار آفرینی ، اهدا تندیس و لوح تقدیر از نفرات برتر و مدیران عامل بانک ها و یاوران اشتغال تجلیل به عمل آمد.