به گزارش نکته آنلاین و به نقل از  روابط عمومی اداره کل، علی باقری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان ساری اظهار کرد: دولت سیزدهم تلاش مضاعفی برای رشد تولید و اشتغال دارد و باید از این فرصت ها استفاده کنیم. وی از فعال شدن سامانه جست […]

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از  روابط عمومی اداره کل، علی باقری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان ساری اظهار کرد: دولت سیزدهم تلاش مضاعفی برای رشد تولید و اشتغال دارد و باید از این فرصت ها استفاده کنیم.

وی از فعال شدن سامانه جست و جوی شغل خبر داد و افزود: جامعه بیکار، کارجو و کارفرما در این بخش وارد شدند تا با مهارت آموزی توسط فنی و حرفه ای مشکلات آموزش و مهارت هم برطرف شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: در بخش مشاغل خرد و خانگی ۱۱۰ میلیارد تومان ابلاغ اعتبارات در استان است و بانک ها و دستگاههای اجرایی در این بخش با جدیت پای کار باشند.

وی با تأکید بر اینکه در سال ۱۳۹۹ تنها ۶ میلیارد تومان در حوزه مشاغل خانگی اعتبار داشتیم، خاطرنشان کرد: شاهد رشد بیش از هزار و ۷۰۰ درصدی ابلاغ اعتبارات مشاغل خانگی به استان مازندران در دولت سیزدهم هستیم.