به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد؛ یک گروه از فعالان اقتصادی کشور چین عصر امروز (۲۹ خرداد ۱۴۰۲) با حضور در بندرامیرآباد با محمدعلی موسی پور مدیرکل این بندر دیدار و پیرامون مسائل مختلف سرمایه گذاری گفتگو کردند. مدیرکل بنادرودریانوردی در این دیدار ضمن تبیین امکانات ، ظرفیت‌ها […]

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد؛ یک گروه از فعالان اقتصادی کشور چین عصر امروز (۲۹ خرداد ۱۴۰۲) با حضور در بندرامیرآباد با محمدعلی موسی پور مدیرکل این بندر دیدار و پیرامون مسائل مختلف سرمایه گذاری گفتگو کردند.

مدیرکل بنادرودریانوردی در این دیدار ضمن تبیین امکانات ، ظرفیت‌ها و آخرین دستاورهای عملیاتی بندرامیرآباد ، فرصت‌های سرمایه‌گذاری را برای حضور سرمایه‌گذاران خارجی در این بندر تشریح کرد.

موسی پور با بیان اینکه با برنامه ریزی های انجام شده ، فرآیند امور سرمایه گذاری از جلب ، جذب ، احداث و بهره برداری برای متقاضیان سرمایه گذاری در بندرامیرآباد تسهیل و تسریع شده است ، احداث در بخش های آزمایشگاه ، انبار سوله ، پایانه مکانیزه غلات ، مخازن نفتی و روغن خوراکی و محوطه کانتینری را از مهم ترین زمینه های سرمایه گذاری در بندرامیرآباد عنوان کرد.

وی ضمن استقبال از حضور سرمایه گذاران خارجی جهت سرمایه گذاری دریامحور در بندرامیرآباد ابراز امیدواری کرد این بازدیدها با توجه به ظرفیت های ترانزیتی ، ترانشیپی ، زیربنایی و لجستیکی بندر امیرآباد ، فرصت مناسبی را جهت رونق سرمایه گذاری و توسعه‌ پیشرانه های حمل و نقل در این بندر فراهم آورد.

گفتنی است در پایان این جلسه ، هیأت چینی با همراهی مدیران بندرامیرآباد از ظرفیت ها ، اسکله ها و مناطق عملیاتی این بندر بازدید کردند.