به گزارش نکته آنلاین مدیر کل کمیته امداد مازندران در دیدار با مدیر شعب بانک صادرات استان گفت : جذب بیش از ۹۰ درصد اعتبارات اشتغال در بانک صادرات نشان دهنده این است که این بانک پیشرو در جذب اعتبارات اشتغالزایی در جهت خدمت به محرومین و مددجویان است. میثم معافی افزود: بانک صادرات جزو […]

به گزارش نکته آنلاین مدیر کل کمیته امداد مازندران در دیدار با مدیر شعب بانک صادرات استان گفت : جذب بیش از ۹۰ درصد اعتبارات اشتغال در بانک صادرات نشان دهنده این است که این بانک پیشرو در جذب اعتبارات اشتغالزایی در جهت خدمت به محرومین و مددجویان است.

میثم معافی افزود: بانک صادرات جزو بانک های عاملی بوده که در جشنواره خودکفایی کمیته امداد از سوی بختیاری ریاست نهاد کمیته امداد کشور لوح تقدیر دریافت کرد.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد در پرداخت معوقات مددجویان پشتیبانی و حمایت های لازم را انجام می دهد افزود: با توجه به جایگاه اجتماعی محرومان و مددجویان و در جهت سرعت بخشیدن به خدمت رسانی به آنان در شرایط ضمانت های دریافت تسهیلات همکاری های لازم انجام شود.

ابراهیم رمضانی مدیر شعب بانک صادرات مازندران در این دیدار گفت: در بحث تضامین هر گونه همکاری انجام خواهد شد و هیچ پرونده برگشتی نخواهیم داشت‌.

در پایان این دیدار معافی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مازندران با تقدیم لوح تقدیر و تندیس از رمضانی مدیر شعب بانک صادرات استان تقدیر به عمل آورد.