مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: در نخستین مرحله از پروژه بزرگ گازرسانی به مناطق بالادست شهرستان بابل، ۲۲ کیلومتر لوله‌گذاری خط تغذیه ۱۲ اینچ و خط توزیع ۱۶۰، ۱۲۵، ۹۰ و ۶۳  میلی‌متر است از روستای سماکوش‌محله تا روستای موزیرج بابل در حال اجراست. دکتر مایلی رستمی، اعتبار این پروژه را ۳۳میلیارد تومان و زمان […]

مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: در نخستین مرحله از پروژه بزرگ گازرسانی به مناطق بالادست شهرستان بابل، ۲۲ کیلومتر لوله‌گذاری خط تغذیه ۱۲ اینچ و خط توزیع ۱۶۰، ۱۲۵، ۹۰ و ۶۳  میلی‌متر است از روستای سماکوش‌محله تا روستای موزیرج بابل در حال اجراست.

دکتر مایلی رستمی، اعتبار این پروژه را ۳۳میلیارد تومان و زمان اجرای این قرارداد از سوی پیمانکار ۴۵۰ روز عنوان کرد و افزود: عملیات اجرایی توسط پیمانکار از اوایل خرداد ماه شروع شده است.

وی افزود: فاز دوم طرح گازرسانی به روستاهای کوهستانی بابل نیز  به طول ۲۲ کیلومتر است که از موزیرج تا روستای لهه منطقه شیخ موسی بابل اجرای خواهد شد.

گفتنی است اجرای طرح‌های گازرسانی در مناطق کوهستانی موجب می‌شود که محیط زیست و جنگل‌ها تخریب نشود و افراد بومی کمتر درختان را برای مصرف روزانه قطع کنند.