به گزارش نکته آنلاین ؛ به همت سازمان تبلیغات اسلامی مازندران اولین دوره آشنایی با طرح تدبر در قرآن کریم با حضور ۶۵ نفر از مربیان قرآن کریم استان مازندران در مجتمع آموزش تبیین محمودآباد برگزار شد . در این دوره که با حضور حجت الاسلام رضازاده از اساتید این دوره برگزار شد، مربیان ترجمه […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ به همت سازمان تبلیغات اسلامی مازندران اولین دوره آشنایی با طرح تدبر در قرآن کریم با حضور ۶۵ نفر از مربیان قرآن کریم استان مازندران در مجتمع آموزش تبیین محمودآباد برگزار شد .

در این دوره که با حضور حجت الاسلام رضازاده از اساتید این دوره برگزار شد، مربیان ترجمه و مفاهیم قرآن کریم و مربیان طرح مصباح و نور الهدی شهرهای بابل بابلسر جویبار فریدون کنار نور و محمودآباد حضور داشتند .

حجت الاسلام رمضانی رئیس اداره امور قرآنی استان در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان گفت: این طرح به عنوان یکی از محوری‌ترین برنامه و راهبرد سند سازمان دارالقرآن الکریم کشور در افق ۵ ساله است که با همکاری موسسات مجری طرح تدبر در قرآن مشهد مقدس و قم برگزار میگردد .

وی با اشاره به تاکید بر استمرار این دوره ها، افزود: در ادامه برگزاری این دوره‌ها در روز صبح روز یکشنبه ۲۵ تیر ماه در سالن سلمان هراتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور مدیران موسسات قرآنی استان و عصر یکشنبه برای حافظان قرآن کریم موسسه مهد قرآن کریم بهشهر برگزار میگردد.

حجت الاسلام رمضانی ادامه داد: همچنین در ادامه صبح روز دوشنبه۲۶ تیرماه برای معلمان قرآن کریم شهرستان آمل در این دوره برگزار می گردد.

وی خاطر نشان ساخت : مقرر گردید برنامه‌های تدبری امسال با همکاری دستگاه‌های فرهنگی از قبیل سازمان اوقاف آموزش و پرورش بسیج و موسسات قرآنی طرح تدبری قرآن کریم برگزار گردد.

گفتنی است در ادامه دوره تربیت معلم تدبر در قرآن کریم به منظور تربیت معلمان تدبر قرآن برای علاقه‌مندان برگزار خواهد شد.