به گزارش نکته آنلاین؛ بمناسبت هفدهم مرداد سالروز شهادت شهید خبرنگار محمود صارمی و گرامیداشت روز خبرنگار، آیین تجلیل از فعالان رسانه شهرستان گلوگاه  با حضور فرماندار، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونین فرمانداری ، بخشداران مرکزی و کلباد و مدیران شهرستان برگزار شد. فرماندار شهرستان گلوگاه گفت: بمناسبت گرامیداشت شهادت شهیدصارمی و شهید […]

به گزارش نکته آنلاین؛ بمناسبت هفدهم مرداد سالروز شهادت شهید خبرنگار محمود صارمی و گرامیداشت روز خبرنگار، آیین تجلیل از فعالان رسانه شهرستان گلوگاه  با حضور فرماندار، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونین فرمانداری ، بخشداران مرکزی و کلباد و مدیران شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان گلوگاه گفت: بمناسبت گرامیداشت شهادت شهیدصارمی و شهید مرتضی آوینی بهانه ای شد برای گرامیداشت روز خبرنگار، روزی از جنس حرمت و عشق به قلم که باید گرامی داشت.

مهدی داودی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم امید آفرینی افزود: خبرنگاران در راستای تبیین اقدامات دولت و نظام تلاش می‌کنند و در جنگ تحریف‌ها، روایت گری و بزرگنمایی رسانه‌های معاند، نقش مهم و امید آفرینی را ایفا می کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بااشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر نقش مهم خبرنگاران گفت: رهبر انقلاب مکرر نقد و نظارت راحق خبرنگاران دانست ، نقدی که منصفانه توام با راهکار باشد و اطلاع رسانی صادقانه و شفاف با در نظر گرفتن منافع مردم و نظام و طرح و تبادل آراء و افکار در جامعه در نگاه رهبری برای مطبوعات است .

مجتبی ذاکری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلوگاه ضمن تبریک گرامیداشت روز خبرنگار اظهار کرد: آگاهی بخشی و صحت در خبر و داشتن اخلاق رسانه‌ای از ویژگی‌های خبرنگاران است که در قرآن هم به آن اشاره شده است و رسانه‌ها ماندگارترین لحظات و عملکرد نظام را به تصویر کشیده و منعکس می‌کنند که جای قدردانی است.

در ادامه این مراسم برخی از خبرنگاران به بیان مشکلات و دغدغه های حرفه خبرنگاری پرداختند و مدیران شهرستان نیز نکته نظرات خود را مطرح نمودند.