به گزارش نکته آنلاین ؛ محمدعلی نوبخت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۱۲۰۰ شهید شهرستان ساری و شهیدان رجایی و باهنر و تسلیت ایام عزاداری سیدالشهدا (ع) گفت: ۲۸۰ پروژه به ارزش هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در هفته دولت در شهرستان ساری افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد. مقام عالی دولت در مرکز مازندران […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ محمدعلی نوبخت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۱۲۰۰ شهید شهرستان ساری و شهیدان رجایی و باهنر و تسلیت ایام عزاداری سیدالشهدا (ع) گفت: ۲۸۰ پروژه به ارزش هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در هفته دولت در شهرستان ساری افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

مقام عالی دولت در مرکز مازندران با اشاره به اینکه از این تعداد ۲۳۰ پروژه افتتاحی شامل ۹۴ پروژه شهری به ارزش ۱۸۷ میلیارد تومان، ۱۲۸ پروژه روستایی به ارزش ۳۷۰ میلیاردتومان و ۸ پروژه در شهرک صنعتی به ارزش ۳۶۶ میلیارد تومان می باشد افزود: غده های ناکارآمدی، سهل انگاری و اهمال کاری را جراحی میکنیم و بر سر منافع مردم با احدی تعارف نخواهیم کرد.

فرماندار شهرستان ساری با بیان اینکه مشی ما در شهرستان ساری تلاش در جهت مردمی سازی امور و نهضت خدمت رسانی بی منت است گفت: در هفته دولت سال جاری ۵۰ پروژه کلنگ زنی به ارزش ۵۳۲ میلیارد و ۶۴۳ میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید که از این تعداد ۳۳ پروژه شهری به ارزش ۵۰۳ میلیارد تومان و ۴۱۸ میلیون تومان و ۱۷ پروژه روستایی به ارزش ۲۹ میلیارد و ۲۲۵ میلیون تومان می باشد.

وی در پایان اظهار کرد: از مجموع پروژه های افتتاحی و کلنگ زنی مجموعاً ۱۹ پروژه به ارزش ۴۶۷ میلیاردتومان با اشتغال زایی بالغ بر ۳۵۰ نفر با ماهیت اقتصادی، تولید و صنعتی می باشد‌.