به گزارش نکته آنلاین ؛ سرهنگ پاسدار حسین محمودی جانشین فرماندهی سپاه شهرستان ساری گفت:  ۴۰ پایگاه نمونه مقاومت بسیج شهرستان در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری ؛ دستاوردهای و ابتکارات مختلف را از روز چهارشنبه ۲۵مرداد به مدت سه روز در مصلی امام خمینی ره ساری در نمایشگاه اسوه به نمایش گذاشتند. […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ سرهنگ پاسدار حسین محمودی جانشین فرماندهی سپاه شهرستان ساری گفت:  ۴۰ پایگاه نمونه مقاومت بسیج شهرستان در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری ؛ دستاوردهای و ابتکارات مختلف را از روز چهارشنبه ۲۵مرداد به مدت سه روز در مصلی امام خمینی ره ساری در نمایشگاه اسوه به نمایش گذاشتند.

وی در حاشیه برگزاری این نمایشگاه افزود: اهم فعالیت های بسیجیان طی سال گذشته به صورت تصویری، نموداری و با تشریح کامل فعالیت ها از سوی فرماندهان پایگاه ها با هدف نشان دادن عملکردها و دستاوردهای حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج و تبیین ارزش های اسلامی در معرض دید عموم قرار گرفت.

سرهنگ محمودی اظهار کرد: این نمایشگاه با حضور پرشور بسیجیان بویژه نسل جوان درغالب محورهای مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی، فناوری،بصیرتی، اقتصاد مقاومتی، ایثار و جهاد و شهادت و امنیت به نمایش گذاشته شد.