به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛ حسینی پوردر چهاردهمین سفر شهرستانی خود به قائمشهربیان کرد : ما دولتی ها موانع زیادی برای توسعه ایجاد کردیم و با ایجاد برکرواسی های زائد اداری مردم را بی انگیزه و منصرف کردیم و گاهی به موانعی که ایجاد کردیم افتخار هم می‌کنیم در حالیکه روز قیامت باید پاسخگوی […]

به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛ حسینی پوردر چهاردهمین سفر شهرستانی خود به قائمشهربیان کرد : ما دولتی ها موانع زیادی برای توسعه ایجاد کردیم و با ایجاد برکرواسی های زائد اداری مردم را بی انگیزه و منصرف کردیم و گاهی به موانعی که ایجاد کردیم افتخار هم می‌کنیم در حالیکه روز قیامت باید پاسخگوی همین مردم باشیم.

استاندار مازندران تصریح کرد: دو هزار واحد دامداری صنعتی ۱۰۰ راسی در استان احداث می شود که در این منطقه ۸ واحد دامداری در ۸ روستا احداث خواهد شد.

حسینی پور با اشاره به اینکه رفع تداخلات اراضی منطقه تا پایان شهریورماه بررسی و انجام خواهد شد، ادامه داد: شن ریزی جاده بین مزارع در هشت روستا همراه با لاینینگ و تجهیز چاه، بهسازی و لایروبی آببندان در این منطقه انجام و تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.

وی تصریح کرد: کارخانه صنایع تبدیلی برای فرآوری نیشکر در منطقه احداث خواهد شد و در قالب شرکت تعاونی این کار را می توان انجام داد و جهاد کشاورزی مجوز و تسهیلات لازم را صادر خواهد کرد.