رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مازندران گفت : این نهاد مولود انقلاب و فراجناحی و فراحزبی عمل میکند و زمینه حضور مردم را در صحنه های انقلاب اسلامی فراهم می کند. حجت الاسلام علی اصغر اصغری ولوجایی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به پیشنهاد جمعی از فرهیختگان انقلابی […]

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مازندران گفت : این نهاد مولود انقلاب و فراجناحی و فراحزبی عمل میکند و زمینه حضور مردم را در صحنه های انقلاب اسلامی فراهم می کند.

حجت الاسلام علی اصغر اصغری ولوجایی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به پیشنهاد جمعی از فرهیختگان انقلابی و دلسوزان نظام مقدس اسلامی و با موافقت معمارکبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) شکل گرفت افزود : این نهاد با هدف مقابله با تبلیغات دروغین دشمن و از طرف دیگر تعظیم شعار اسلامی، تبیین اندیشه های انقلابی و سازماندهی حرکت های مردمی در مواجهه با چالش ها و رخداد ها و اعلام مواضع نظام مقدس جمهوری اسلامی  تاسیس شد.

وی افزود : این نهاد مولود انقلاب و رویکردی فراجناحی و فراحزبی دارد که زمینه سازی برای حضور پرشور مردم در تمام مناسبت های ملی و انقلابی را فراهم می‌کند که به حمد الهی هم در سال گذشته شاهد خلق حماسه مردم در مراسمات ۱۳ آبان ، ۲۲ بهمن و روز قدس بودیم .

حجت الاسلام اصغری ادامه داد: خوشبختانه شورای هماهنگی در استان توانسته با ایجاد هماهنگی مناسب بین سازمان‌ها و نهادها، زمینه‌‌های حضور پرشور مردم در صحنه‌های انقلاب اسلامی را فراهم آورد که پیروی از منویات مقام معظم رهبری و حرکت در صراط مستقیم انقلاب اسلامی از ویژگی های بارز شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است .

این مسئول تصریح کرد : زنده نگهداشتن ارزش های انقلاب اسلامی و حراست از آرمانهای والای انقلاب اسلامی و پاسداری از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی سبب شده تا این نهاد انقلابی در مبارزه با جنگ نرم استکبار جهانی عملکرد مناسبی داشته باشد.

وی افزود : برگزاری بزرگداشت ها و مراسمات و مناسبت های ملی و مذهبی از وظایف این شورا است که در این خصوص اقدامات لازم انجام میشود و به حمد الهی هم تاکنون توانسته در اجرای مأموریت‌های خود موفق عمل کند و مردم همیشه در صحنه، پشتوانه بزرگی برای انقلاب و نظام به شمار می‌روند.

حجت‌الاسلام اصغری اظهارکرد: وظیفه ذاتی این نهاد ، ایجاد هماهنگی، برنامه ریزی و سازماندهی و جلوگیری از چنددستگی و موازی‌کاری نهادهای فرهنگی در بزرگداشت مناسبت‌های مختلف را برعهده دارد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با اشاره به انتخابات امسال افزود: تمام هم و غم اینست که زمینه ساز حضور باشکوه مردم در انتخابات باشیم چرا که این نهادفراسازمانی و فراجناحی عمل میکند.

حجت الاسلام اصغری با اشاره به نقش مهم رسانه گفت: رسانه ها یکی از بازوهای مهم به شمار میرود و رسالت خطیر آنان نیز آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به جامعه است که باید در راه انقلاب و اسلام قدم بردارد و با توجه به انتخابات امسال نیز برای افزایش مشارکت مردم در این عرصه نقش مهمی را ایفا میکنند.

حجت الاسلام اصغری اشاره به خلق حماسه‌های بی‌بدیل توسط مردم غیور و انقلابی مازندران بویژه نسل جوان


بیان کرد: تصاویر زیبا این حماسه‌سازی‌ها توسط رسانه‌های استان منتشر و ثبت و ماندگار شد

به نگارش سارا آمی احمدی