به گزارش نکته آنلاین؛ نمایشگاه اسوه با هدف به نمایش گذاشتن دستاوردهای بسیج و نیز شناسایی پایگاه های مقاومت اسوه در مصلی شهرستان ساری برگزار شد. سرهنگ پاسدار حسین محمودی جانشین فرماندهی سپاه شهرستان ساری گفت : در این نمایشگاه ۴۰ پایگاه نمونه مقاومت بسیج شهرستان دستاوردهای مختلف را از چهارشنبه ۲۵ام تا جمعه ۲۷ […]

به گزارش نکته آنلاین؛ نمایشگاه اسوه با هدف به نمایش گذاشتن دستاوردهای بسیج و نیز شناسایی پایگاه های مقاومت اسوه در مصلی شهرستان ساری برگزار شد.

سرهنگ پاسدار حسین محمودی جانشین فرماندهی سپاه شهرستان ساری گفت : در این نمایشگاه ۴۰ پایگاه نمونه مقاومت بسیج شهرستان دستاوردهای مختلف را از چهارشنبه ۲۵ام تا جمعه ۲۷ مرداد در مصلی امام خمینی(ره) ساری به نمایش گذاشتند.

وی افزود : اهم فعالیت های بسیجیان طی سال گذشته به صورت تصویری، نموداری و با تشریح کامل فعالیت ها از سوی فرماندهان پایگاه ها با هدف نشان دادن عملکردها و دستاوردهای حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج و تبیین ارزش های اسلامی در معرض دید عموم قرار گرفته است.

این نمایشگاه درغالب محور های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی، فناوری، ایثار و جهاد و شهادت و امنیتی به نمایش گذاشته شد  الگوی خوبی برگرفته از این پایگاهی اسوه به سائر پایگاه‌هایی که نیمه فعال هستند ارائه داده شود: