گردهمایی کودکان عاشورایی با شعار «میهمانان کوچک امام حسین (ع)» به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در مازندران برگزار شد. گردهمایی کودکان عاشورایی با حضور کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۲ سال به همراه خانواده‌هایشان و با حضور مدیرکل کانون مازندران و معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان، عصر امروز یکشنبه […]

گردهمایی کودکان عاشورایی با شعار «میهمانان کوچک امام حسین (ع)» به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در مازندران برگزار شد.

گردهمایی کودکان عاشورایی با حضور کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۲ سال به همراه خانواده‌هایشان و با حضور مدیرکل کانون مازندران و معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان، عصر امروز یکشنبه اول مرداد ۱۴۰۲ در سالن اجتماعات این کانون برگزار شد.
این برنامه که به صورت هم‌زمان در سراسر کشور برگزار شده است؛ با هدف: توسعه و ترویج فرهنگ عاشورایی در میان کودکان و نوجوانان در راستای تحقق ایمان دینی صورت پذیرفته است.
بر همین اساس در این برنامه، فعالیت‌های: نقالی، مداحی، خوانش عهدنامه، شعرخوانی توسط اعضای نوجوان کانون، معرفی و خوانش بخشی از کتاب تشنه لبان توسط کارشناس فرهنگی کانون و همچنین اجرای سرود محرم توسط اعضای کانون مساجد ساری اجرا شد.