مهدی داودی در جمع خبرنگاران افزود: در هفته دولت امسال شاهد اتفاقات و جهش خوبی در اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها خواهیم بود که به مرحله افتتاح و بهره‌برداری می‌رسند. وی با اشاره به اینکه دستاوردهای نظام باید از طریق رسانه ها هم برجسته شود افزود : پروژه ارتقای بیمارستان گلوگاه از ۳۲ تخت به ۶۴ […]

مهدی داودی در جمع خبرنگاران افزود: در هفته دولت امسال شاهد اتفاقات و جهش خوبی در اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها خواهیم بود که به مرحله افتتاح و بهره‌برداری می‌رسند.

وی با اشاره به اینکه دستاوردهای نظام باید از طریق رسانه ها هم برجسته شود افزود : پروژه ارتقای بیمارستان گلوگاه از ۳۲ تخت به ۶۴ تخت، کلنگ زنی ۴ پروژه فاضلاب شهری، ۱۰ پروژه در حوزه جهاد کشاورزی با اعتبار بیش از ۲۰ میلیارد اعتبار تومان، افتتاح سه طرح در حوزه صمت با اعتبار ۹۸ میلیارد تومان از جمله پروژه های بزرگداشت هفته دولت است.

فرماندار شهرستان گلوگاه با اشاره به اقدامات شاخص از سوی راهداری گفت: با اجرای پروژه های راهداری تا دوسال دیگر معابر خاکی نخواهیم داشت، همچنین افتتاح دو پروژه توزیع برق با اعتبار بیش از ۶ میلیارد تومان و چند پروژه حوزه شهری توسط شهرداری با اعتبار ۱۳ میلیارد تومان از دیگر طرح های هفته دولت در سال جاری است.

وی طرح های مسکن محرومین، مدرسه، کتابخانه، آب شرب، عمرانی، آسفالت راههای مواصلاتی شهری و روستایی و نصب دستگاه زلزله نگار در سایت اداری را از دیگر اقدامات مهم در هفته دولت مطرح کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان گلوگاه با اشاره به اینکه ۱۰۷ میلیون متر مکعب ذخیره سد گلورد است اظهار کرد: ۷۰ میلیون متر مکعب برای آب کشاورزی و حدود ۳۰ میلیون متر مکعب برای مصارف آب شرب است و خط انتقال آب شرب سد گلورد هم وصل و رینگ شد که از سال آینده آب سد گلورد خواهیم داشت و پیگیر هم هستیم که در بخش کشاورزی حق آبه خود را خواهیم‌گرفت