به گفته دکتر علیرضا صیدی مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین‌ نت این شرکت آغاز ارائه سرویس اینترنت پرسرعت بر بستر فیبر نوری را در سال ۱۴۰۳ به مشترکان خانگی و صاحبان مشاغل و کسب و کارها آغاز می‌نماید. «علیرضا صیدی»، مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین‌نت، پیرامون پروژه عرضه اینترنت فیبر نوری توسط این اپراتور گفت: در پروژه […]

به گفته دکتر علیرضا صیدی مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین‌ نت این شرکت آغاز ارائه سرویس اینترنت پرسرعت بر بستر فیبر نوری را در سال ۱۴۰۳ به مشترکان خانگی و صاحبان مشاغل و کسب و کارها آغاز می‌نماید.

«علیرضا صیدی»، مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین‌نت، پیرامون پروژه عرضه اینترنت فیبر نوری توسط این اپراتور گفت: در پروژه فیبر نوری مازندران، بیش از ۲۰۵ هزار خانوار در ۶ شهرستان ساری، بابلسر، نور، محمودآباد، گلوگاه و بهشهر تحت پوشش شبکه مبین‎نت قرار می‌گیرند که در این مراسم عملیات اجرایی فیبرکشی دو شهر ساری و بابلسر آغاز می‌شود.

طبق زمان بندی و طراحی شبکه صورت گرفته انشالله در تلاش هستیم تا همکاری خوبی که مابین مجموعه اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران و فرمانداری ها و شهرداران و اعضای شورای شهر شهرستانهای ساری و بابلسر شکل گرفت بتوانیم در پاییز سال جاری پروژه فیبر نوری شهر بابلسر و تا پایان سال جاری پروژه شهر ساری را به اتمام برسانیم و پس از تکمیل شبکه انشالله آماده ارائه سرویس و خدمات اینترنت بر بستر فیبر نوری به مشترکین عزیز در شهرهای بابلسر و ساری خواهیم بود.

وی در ادامه افزود: مبین‌نت در این پروژه حدود ۱۰ هزار کیلومتر فیبرکشی و حدود ۳۵۰ کیلومتر حفاری انجام می‌دهد و براساس برآورد انجام‌شده برای این کار، حدود ۶۰۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری از سوی مبین‌نت در استان مازندران انجام می‌شود.

گفتنی است در این آیین لاجوردی قائم مقام وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور، حسینی پور استاندار مازندران، محبی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران، اعزی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران، شعبانی رئیس شورای شهر ساری ، قبادی شهردار ساری ، باقری فرماندار بابلسر بصورت ویدیو کنفرانسی و برخی دیگر از مسولان کشوری، استانی و شهرستانی حضور داشتند.