به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛ این مراسم با حضور پرشور فرماندهان و کارکنان یگانهای نیروهای مسلح مستقر در شهرستان نوشهر اعم از دانشجویان و پرسنل نیروی دریایی ارتش ، سپاه ، فرماندهی انتظامی و دریابانی ، در مسجد جامع این شهر برگزار شد. حجت‌الاسلام والمسلمین تاجیک در این مراسم ضمن بیان برخی خصوصیات شخصیت […]

به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛ این مراسم با حضور پرشور فرماندهان و کارکنان یگانهای نیروهای مسلح مستقر در شهرستان نوشهر اعم از دانشجویان و پرسنل نیروی دریایی ارتش ، سپاه ، فرماندهی انتظامی و دریابانی ، در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین تاجیک در این مراسم ضمن بیان برخی خصوصیات شخصیت والای نبی مکرم اسلام از جمله اتکا به خداوند ، تقویت روحیه معنوی را در کنار آمادگی رزمی ، یکی از وظایف و نیازمندی های اساسی نیروهای مسلح دانست و تأکید کرد : به حمدالله نیروهای مسلح با وحدت و همدلی در اطاعت از فرامین فرمانده معظم کل قوا در دفاع از اسلام و ایران ثابت قدم ایستاده اند.

رئیس عقیدتی سیاسی مجتمع شهید رسولی ارتش در بخش دیگری از سخنان خود با یادآوری رشادت های نیروهای مسلح در دوران دفاع مقدس ، نقش این نیروها را در کنار بسیج مردمی برای دفاع از استقلال ، آزادی و تمامیت ارضی کشور ارزنده دانست.

این مراسم با مداحی و نوحه سرایی یکی از مداحان پاسدار ، قرائت زیارت از راه دور پیامبر اعظم (ص) و اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به پایان رسید.