به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛نشست خبری با محوریت تشریح و تبیین برنامه‌های هفته دفاع مقدس با حضور عسگر مجیدی معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا، سرهنگ پاسدار نوری مسوول روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلای مازندران در سپاه استان برگزار شد. معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا گفت : همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس ۴هزار […]

به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛نشست خبری با محوریت تشریح و تبیین برنامه‌های هفته دفاع مقدس با حضور عسگر مجیدی معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا، سرهنگ پاسدار نوری مسوول روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلای مازندران در سپاه استان برگزار شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا گفت : همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس ۴هزار و پانصد برنامه فرهنگی، آموزشی و ترویجی در سطح پایگاه های بسیج استان برگزار میشود.

سرهنگ پاسدار عسگر مجیدی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس سند مظلومیت ملت ایران است افزود : در دوران جنگ تحمیلی دشمن از همه ابزارها و تجهیزات بر علیه ما استفاده کرد اما ملت ایران با عزت ، شرف و استقلال خود مقابل آنان ایستادگی و مقاومت کردند.

این مسئول دوران دفاع مقدس را مظهر اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران برشمرد و اظهار کرد : دشمن جنگ تحمیلی را بر ما تحمیل کرد و در این جنگ به جهان ثابت شد که ملت ایران مظلوم بوده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلای مازندران در ادامه اعلام کرد : تجلیل از پیشکسوتان و همسران آنان، اجرای برنامه همایش جوانان گام دوم انقلاب ، رژه ۳۱ شهریور، بازسازی عملیات الی بیت المقدس در مرکز دفاع مقدس از جمله برنامه های شاخص این هفته است.

وی ازاجرای پروژه های آبرسانی همزمان با این هفته در مناطق محروم استان خبر داد و اظهار کرد : مخزن ۵۰۰ مترمکعبی روستای دولت آباد ساری، مخزن ۲۰۰ مترمکعبی روستای کمر پشت سوادکوه و ۳۰ کیلومتر خط انتقال آب ۶ روستا نیز افتتاح و به بهره برداری می‌رسد.

سرهنگ مجیدی با اشاره به افتتاح ۱۲ باب مسکن برای محرومین گفت : بهره برداری از پروژه آسفالت راه روستایی، مزرعه اقتصاد مقاومتی سرپوشیده، گلزار مطهر شهدای عزیز، توزیع نوشت افزار بین دانش آموزان بی بضاعت و اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند از جمله طرح های این هفته است.

سرهنگ پاسدار نوری مسوول روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلای مازندران بر روایت گویی دوران دفاع مقدس و بازگویی فرهنگ روحیه ایثار و فداکاری و شهادت طلبی رزمندگان جوان آن زمان برای نسل جوان امروز تاکید کرد.

این مسئول افزود: دوران دفاع مقدس و دستاوردهای اقتدار نظامی باید به مردم و بویژه جوانان و نوجوانان درست روایت شود چرا که نسل امروز آن زمان را درک نکردند و نیازمند آگاهی صحیح از سوی رسانه ها است.