به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛ اسماعیل روحی اظهار کرد: بهسازی و شاداب سازی مدارس این شهرستان با مشارکت اولیا و خیرین و حمایت مدیر کل آموزش و پرورش و نوسازی استان و مدیران مدارس از اقدامات انجام شده در این طرح است. وی با بیان اینکه از سال گذشته فعالیت مجمع خیرین شهرستان شتاب […]

به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛ اسماعیل روحی اظهار کرد: بهسازی و شاداب سازی مدارس این شهرستان با مشارکت اولیا و خیرین و حمایت مدیر کل آموزش و پرورش و نوسازی استان و مدیران مدارس از اقدامات انجام شده در این طرح است.

وی با بیان اینکه از سال گذشته فعالیت مجمع خیرین شهرستان شتاب بیشتری یافته است گفت : در همین مدت کلنگ زنی دو پروژه آموزشی شهید زاهدی و شهدای روستای وزوار و همچنین افتتاح مدرسه ابتدایی شهدای روستای مصیب محله از جمله اقدامات اجرا شده با کمک خیرین بوده است.

این مقام مسئول مطرح کرد: سازماندهی و بهسازی منابع انسانی، توسعه عدالت آموزشی، افزایش رفاه همکاران، مولدسازی و بسط و توسعه فعالیت های فرهنگی و تربیتی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی از راهبردهای آموزش و پرورش شهرستان است.

روحی افزود : افتتاح چمن مصنوعی دبیرستان امام صادق با اعتبار ۳۵۰ میلیون تومان از طرق اعتبار دولتی و کمک‌ خیرین، زمین کفپوش روباز دبیرستان شاهد با ۱۹۶‌ میلیون اعتبار و تجهیز سالن آمفی تئاتر کانون شهید کلبادی نژاد به صندلی های مبله با اعتبار ۶۵۰‌‌ میلیون با پیگیری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و اداره کل نوسازی استان از جمله فعالیت های این اداره در شهرستان است.

وی بیان کرد: در حوزه تجهیزات سرمایشی و گرمایشی ۱ میلیارد تومان اختصاص یافته، ۶۵۰‌ میلیون برای تجهیز سرویس های بهداشتی مدارس هزینه شده است، ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان برای آسفالت ۵ مدرسه و ۴۰۰ میلیون تومان نیز فرش سجاده ای به مدارس اختصاص داده شده است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گفت: با استقرار دبیرخانه طرح شهید محمودوند در آموزش و پرورش شهرستان، ۹۰ درصد از دانش آموزان بازمانده از تحصیل، برای علم آموزی جذب شده اند.

روحی اعلام کرد: در کسب افتخارات و رتبه های کشوری و استانی نیز توفیقات خوبی داشتیم؛ در پروژه مهر جزو رتبه های برتر استان بودیم و در حوزه های مختلف علمی، فرهنگی، هنری و‌ ورزشی افتخار آفرین هستیم.