به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛ با تاکید فرماندار گلوگاه و همت رییس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان و معاونت عمرانی فرمانداری از اصحاب رسانه تجلیل به عمل آمد.   تقی زاده معاون عمرانی فرمانداری شهرستان گلوگاه با اشاره به اینکه حضور میدانی رسانه و تحقق مطالبات مردم، نمونه بارزی از جهاد تبیین است اظهار […]

به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛ با تاکید فرماندار گلوگاه و همت رییس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان و معاونت عمرانی فرمانداری از اصحاب رسانه تجلیل به عمل آمد.

 

تقی زاده معاون عمرانی فرمانداری شهرستان گلوگاه با اشاره به اینکه حضور میدانی رسانه و تحقق مطالبات مردم، نمونه بارزی از جهاد تبیین است اظهار کرد: این قشر فرهیخته و تلاشگر با حضور فعال خود در بطن و متن جامعه با اشرافی که نسبت به نیازها و مطالبات مردم دارند به عنوان چشم بینا ، گوش شنوا و زبان گویای مردم هستند که در جهت رفع کاستی ها و مشکلات تلاش می کنند.

تقی زاده در این نشست  با تاکید بر اینکه از خبرنگاران فعال شهرستان حمایت می‌کنیم عنوان کرد : پاسخگویی شفاف و بدون وقفه به خبرنگاران در جهت آگاه سازی جامعه و تبیین اقدامات دولت سیزدهم از سوی مدیران شهرستانی الزامی است و باید وجود داشته باشد.

ذاکری مسئول کمیته اطلاع رسانی، رسانه و فضای مجازی ستاد گرامیداشت هفته دولت شهرستان گلوگاه نیز با تقدیر و تشکر از تلاشها و انعکاس عملکرد ارزنده خبرنگاران و عکاسان خبری گفت : خوشبختانه و به حمد الهی تلاش اصحاب رسانه در این شهرستان نهادینه کردن امید و نشاط در جامعه است.

رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گلوگاه با بیان اینکه رسانه ها با انعکاس و انتشار دغدغه های مردم بصورت تصویر و خبر مسئولان‌ را درجهت خدمت به جامعه‌ مصمم‌تر میکنند افزود : اصحاب رسانه شهرستان می توانند در اطلاع رسانی و تبیین دستاوردها و عملکرد دولت نقش تعیین کننده خوبی داشته باشند.

در پایان این نشست صمیمی نیز با اهدای لوح سپاس از زحمات خبرنگاران و عکاسان خبری حاضر تقدیر شد.