بهره برداری از بیمارستان رازی قائم شهر بعد از گذشت  ۱۶ سال در سایه مدیریت و پیگیری جهادی استاندار مازندران بوده است.  آیت الله معلمی، افزود: رسانه ها با انعکاس واقعیت ها اجازه ندهند آنهایی که به نوعی از مسئولیت کنار گذاشته شدند با تخریب گری و وارونه جلوه دادن، خدمات استاندار مازندران را کمرنگ […]

بهره برداری از بیمارستان رازی قائم شهر بعد از گذشت  ۱۶ سال در سایه مدیریت و پیگیری جهادی استاندار مازندران بوده است.

 آیت الله معلمی، افزود: رسانه ها با انعکاس واقعیت ها اجازه ندهند آنهایی که به نوعی از مسئولیت کنار گذاشته شدند با تخریب گری و وارونه جلوه دادن، خدمات استاندار مازندران را کمرنگ کنند.
آیت الله علی معلمی، نماینده خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر با تبریک هفته دولت به همه دولتمردان اظهار داشت: از دوسال قبل زمانیکه آیت الله رئیسی سکان دولت  را به عهده گرفت،دولت به مدت دوماه با استقراض از خزانه حقوق کارکنان را پرداخت می کرد که اگر تنها دو ماه این وضع ادامه داشت کشور به سوی نابودی می رفت.
وی افزود: ولی خوشبختانه در طی دو سال گذشته نه تنها دولت بدهی کلان دولت قبلی را پرداخت کرده است، بلکه بسیاری از پروژه های نیمه کاره به فضل الهی به پایان رسیده است .
معلمی عضویت در شانگهای و بریکس، ارتباط با کشورهای منطقه،  افزایش تولید برق ۷۷۰۰ مگاواتی ، افزایش ساخت  مسکن ، افتتاح شهرک های مسکونی و تکمیل و بهره برداری بسیاری از پروژه های نیمه کاره را  از جمله اقدامات دولت جهادی و مردمی آیت الله رئیسی در دو سال  گذشته برشمرد.
وی در ادامه با تقدیر از عملکرد سید محمود حسینی پور، استاندار مازندران تصریح کرد: با توجه به اینکه استاندار مازندران سابقه خدمت در استانداری و فرمانداری را نداشته است ولی به سرعت کنترل امور را به دست گرفت، در عرصه های مختلف ورود کرد و الحمدالله قدم های خوبی  برداشت .
آیت الله معلمی با بیان اینکه بیمارستان رازی قائم شهر بعد از گذشت ۱۶ سال در سایه مدیریت و پیگیری جهادی استاندار مازندران به بهره برداری رسیده است، تصریح کرد: نمایندگان و فرمانداران وقت مجلس در طول ۱۶ سال پیگیر بهره برداری این بیمارستان بودند اما با پیگیری جدی استاندار مازندران و در سایه حمایت دولت مردمی بیمارستان رازی افتتاح و به بهره برداری رسید.
امام جمعه قائم شهر، بیان داشت ؛ امروز در مازندران شاید کم تر بخش یا روستایی وجود داشته باشد که استاندار مازندران از آنجا بازدید نکرده باشد، چرا که دکتر حسینی پور با تاسی از آیت الله رییسی به صورت شبانه روزی در حال بازدید، پیگیری و رفع مشکلات مردم است .
معلمی با اشاره به اینکه  امروز آنهایی که از مسئولیت کنارگذاشته شدند انصاف را رعایت نکرده  با تخریب گری و وارونه جلوه دادن واقعیت ها در صدد هستند فضای منفی در بین مردم ایجاد کنند، افزود: وظیفه ارباب جراید، رسانه های مکتوب و مجازی این است با انتشار واقعیت ها اجازه ندهند خدمات استاندار مازندران در بین مردم کمرنگ شود .
وی افزود: در روستای عبدالمناف به عینه شاهد بودم استاندار مازندران بیش از دوساعت برای مردم وقت گذاشته، مشکلات آنها را شنیده ،زیرنویس و دستور پیگیری داده است لذا بر این اساس نباید کفران نعمت کنیم بلکه باید قدردان زحمات و شاکر باشیم.