به گزارش نکته آنلاین؛ حمزه آقاپور کاظمی سرپرست اداره کل با اعلام این خبر که ۱۴ پروژه در حوزه دامپزشکی در هفته دولت افتتاح می‌شود گفت ۱۳ پروژه از این طرح‌ها مربوط به بخش خصوصی و یک پروژه آن ساختمان اداره دامپزشکی شهرستان سیمرغ می‌باشد. وی با اشاره به حجم سرمایه گزاری پروژه‌ها گفت: این […]

به گزارش نکته آنلاین؛ حمزه آقاپور کاظمی سرپرست اداره کل با اعلام این خبر که ۱۴ پروژه در حوزه دامپزشکی در هفته دولت افتتاح می‌شود گفت ۱۳ پروژه از این طرح‌ها مربوط به بخش خصوصی و یک پروژه آن ساختمان اداره دامپزشکی شهرستان سیمرغ می‌باشد.

وی با اشاره به حجم سرمایه گزاری پروژه‌ها گفت: این طرح‌ها با سرمایه‌گذاری ۱۲۶۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال انجام شده که ۳۰ میلیارد ریال آن با اعتبار ملی و استانی مربوط به ساختمان اداری شهرستان است.

حمزه آقاپور کاظمی ادامه داد: حدود ۱۳۰ نفر نیز با افتتاح این پروژه‌ها به صورت مستقیم جذب بازار کار خواهند شد و اشتغال خواهند یافت.

وی با اشاره به تنوع طرح‌ها گفت: شرکت‌های توزیع، پخش واکسن و دارو، شرکت دانش بنیان تولید دارو، کارخانه خوراک و طیور، داروخانه دامپزشکی، واحد بسته‌بندی و مراکز مایه کوبی از جمله طرح‌های است که در هفته دولت افتتاح خواهند شد.