مدیرکل مدیریت بحران مازندران، در جلسه شورای اداری مازندران که با حضور احمد وحیدی، وزیر کشور برگزار شد، گفت: باتوجه به تعدد و تنوع بحران و بلایای طبیعی، امسال مازندران بیشترین اعتبارات پیشگیرانه مدیریت بحران را به نسبت دیگر استان های کشور دریافت کرد. حسینعلی محمدی شیرکلایی، افزود: باتوجه به اینکه مازندران سالانه پذیرای میلیون […]

مدیرکل مدیریت بحران مازندران، در جلسه شورای اداری مازندران که با حضور احمد وحیدی، وزیر کشور برگزار شد، گفت: باتوجه به تعدد و تنوع بحران و بلایای طبیعی، امسال مازندران بیشترین اعتبارات پیشگیرانه مدیریت بحران را به نسبت دیگر استان های کشور دریافت کرد.

حسینعلی محمدی شیرکلایی، افزود: باتوجه به اینکه مازندران سالانه پذیرای میلیون ها مسافر است، سازمان مدیریت بحران کشور طبق پیگیری های استانداری اعتبارات ویژه پیشگیرانه ای را برای این استان در نظر گرفته است.

وی سد انحرافی، ایستگاه پمپاژ، ساخت دیوار حفاظتی در رودخانه ها، ساخت پل، تثبیت و پایداری سازی نقاط رانشی و زهکشی عمقی را از طرح های مدیریت بحران عنوان کرد.

مدیر کل مدیریت بحران مازندران، ساخت ایستگاه اقلیم شناسی در چالوس و تجهیز ایستگاه هواشناسی در بلده نور از دیگر طرح های ایمنی و مدیریتی بحران استان نام برد.

تحویل حدود کلید ۲ هزار واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد مازندران

وحیدی در سفر مازندران ضمن بازدید از چند طرح عمرانی و کلنگ زنی در مراسم افتتاح سایت اداری سیمرغ شرکت کرد.

همزمان با حضور وزیر کشور، کلید حدود ۲ هزار واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی مازندران به نمایندگی به سه تن از مددجویان در جلسه شورای اداری استان تحویل شد.

وزیر کشور به این سه نفر از مددجویان مازندران ضمن تقدیم کلید واحد مسکونی و یک جلد کلام الله مجید، یک دستگاه لباسشویی هم هدیه کرد.