به گزارش نکته آنلاین مازندران و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، قاسمعلی مایلی رستمی در حاشیه جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مازندران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: با برنامه‌ریزی صورت‌گرفته گازرسانی به ۴۰۰ روستای مازندران در دستور کار امسال این شرکت قرار دارد. وی ادامه داد: […]

به گزارش نکته آنلاین مازندران و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، قاسمعلی مایلی رستمی در حاشیه جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مازندران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: با برنامه‌ریزی صورت‌گرفته گازرسانی به ۴۰۰ روستای مازندران در دستور کار امسال این شرکت قرار دارد.

وی ادامه داد: گازرسانی به این روستاها با ۲۰ هزار میلیارد ریال انجام می‌شود.

مدیر عامل شرکت گاز مازندران افزود: در ۲ سال اخیر ۱۲۰ هزار مشترک به مجموع یک میلیون و ۵۵۰ هزار مشترک قبلی اضافه شده است.

وی ادامه داد: ۹۰۰ کیلومتر خطوط لوله تغذیه و توزیع گاز در مازندران اجرا شد که به‌ویژه این خطوط در مناطق محروم و صعب‌العبور انجام شده است.

مایلی رستمی خاطرنشان کرد:  از ۶۳ شهر مازندران ۵۹ شهر مازندران گازرسانی شده و از مجموع سه هزار و ۶۰۰ روستا سه هزار روستا با قابلیت گازرسانی به ۲ هزار و ۶۰۰ روستا گازرسانی صورت‌گرفته است و گازرسانی به ۴۰۰ روستای باقیمانده تا پایان این دولت انجام می‌شود.

به گفته مدیرعامل شرکت گاز مازندران برای گازرسانی به مناطق کوهستانی ۲ هزار و سه هزار استان با اعتبار ۲ هزار میلیارد ریالی اقدامات در حال انجام است.