به گزارش نکته آنلاین مازندران سه شنبه این هفته  یازده مدیرکل استانی از جمله معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با همراهی فرماندار نوشهر، حوالی ساعت هشت صبح در دفتر غرب استانداری مازندران در نوشهر حضور یافتند و تا ساعت ۱۴ به درخواست ۲۴۳ نفر از متقاضیان پاسخ دادند. رسیدگی به درخواست ۲۴۳ نفر […]

به گزارش نکته آنلاین مازندران سه شنبه این هفته  یازده مدیرکل استانی از جمله معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با همراهی فرماندار نوشهر، حوالی ساعت هشت صبح در دفتر غرب استانداری مازندران در نوشهر حضور یافتند و تا ساعت ۱۴ به درخواست ۲۴۳ نفر از متقاضیان پاسخ دادند.

رسیدگی به درخواست ۲۴۳ نفر

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران از پاسخگویی به درخواست ۲۴۳ نفر متقاضی در سی و پنجمین ملاقات مردمی مدیران کل در دفتر غرب استانداری این استان خبر داد.

روح الله سلگی در حاشیه این دیدار مردمی در گفت و گو با خبرنگاران مهم ترین موضوعات متقاضان امروز را از جمله دریافت تسهیلات بانکی، رفع مشکلات دانش آموزان و مدارس، انشعابات آب و برق و گاز، اشتغال، تغییرکاربری، الحاق به بافت، مسکن مهر، بازنگری طرح هادی و حمایت از سرمایه گذاران اعلام کرد.

وی به حضور ۱۰ مدیرکل نهادهای اجرایی در ملاقات مردمی امروز دفتر غرب استانداری اشاره و اضافه کرد: مجموعه مدیرانی که در این دیدار مردمی حضور داشتند همچون گذشته به درخواست های مردمی پاسخ دادند.

این مقام مسئول با بیان این که کاهش فاصله مردم ازجمله موارد موکد رهبر معظم انقلاب و رییس جمهور است، تصریح کرد: راه اندازی دفتر استانداری در غرب مازندران (نوشهر) در همین راستا و از ابتکارات و اقدامات ارزشمند و ماندگار استاندار در دولت مردمی سیزدهم است.

این مقام مسئول اظهارداشت: دفتر  غرب استانداری استان صرفا برای رفع مشکلات روزمره مردم نیست، بلکه یک اتاق فکری است که با دعوت از نخبگان، صاحبنظران و پیشکسوتان و مسوولان، مسائل و مشکلات منطقه احصاء و برای برون رفت از آن تدبیر می شود.

سلگی، سرمایه گذاری را لازمه رشد و توسعه غرب استان برشمرد و خاطرنشان کرد: برای این منطقه استان باید موانع سرمایه گذاری و بستر رشد و توسعه منطقه برطرف شود که این دفتر در راستای تحقق این راهبرد عمل می کند.

معاون استاندار مازندران تصریح کرد: با راه اندازی این دفتر تلاش داریم تا در یک قالب مشخص و چارچوب ضابطه مند موضوعات و مسائل و مباحث فراروی منطقه آسیب شناسی شود که تاکنون بخش عمده از موضوعات منطقه بدست آمده است.

بر اساس آمار موجود از آغاز فعالیت دفتر غرب استانداری مازندران تا امروز دست کم پنج هزار درخواست مردمی در سامانه سامد استانداری مازندران  ثبت شده است.