به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛ احمد عاشوریان رئیس کمیته امداد شهرستان چالوس اظهار داشت: فقرزدایی و خدمت به مردم بی مزدو در راه رضای خدا از ویژگی های گروه های جهادی است . وی افزود: گروه هایی که با حضور جوانان تشکیل شده و این روزها جایگاه خود را بین مردم پیدا کرده اند […]

به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛ احمد عاشوریان رئیس کمیته امداد شهرستان چالوس اظهار داشت: فقرزدایی و خدمت به مردم بی مزدو در راه رضای خدا از ویژگی های گروه های جهادی است .

وی افزود: گروه هایی که با حضور جوانان تشکیل شده و این روزها جایگاه خود را بین مردم پیدا کرده اند که مهمترین بخش اقدامات این گروها را کارهای عمرانی و ساخت و ساز منازل مددجویی و تعمیر و بهسازی این منازل تشکیل می دهد.

عاشورییان گفت: برهمین اساس در شهریور ۱۴۰۲ با گرامیداشت هفته دولت در شهرستان چالوس ، گروه جهادی حاج عبدالله والی اقدام به تعمیرات مسکن مددجویی و نازک کاری ساختمان نمود که کلیه هزینه های این اردو شامل مصالح ساختمان و پذیرایی از گروه جهادی از طریق خیرین تامین گردید.

وی تصریح کرد: گروه جهادی حاج عبدالله والی، ستاد اقامه نماز جمعه، بسیج اداری و کارگری از شرکت کنندگان در این اردو بوده اند.

خاطر نشان می شود: در شهرستان چالوس ۳۴۰ نفر مستاجر فاقد زمین و ۳۵ ساختمان نیمه کاره می باشند.