به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛ سرهنگ پاسدار «محمد حسن سلامی» با «سید محمود حسینی پور» استاندار مازندران دیدار و گفت‌وگو کرد. سرهنگ پاسدار سلامی در این دیدار از دفاع مقدس به عنوان میراث گرانبها و گنجینه تاریخی یاد و تأکید کرد: از همه ظرفیت‌ها و امکانات استان مازندران باید در زمینه نشر و ترویج […]

به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛ سرهنگ پاسدار «محمد حسن سلامی» با «سید محمود حسینی پور» استاندار مازندران دیدار و گفت‌وگو کرد.

سرهنگ پاسدار سلامی در این دیدار از دفاع مقدس به عنوان میراث گرانبها و گنجینه تاریخی یاد و تأکید کرد: از همه ظرفیت‌ها و امکانات استان مازندران باید در زمینه نشر و ترویج ارزش‌ها و تکمیل موزه دفاع مقدس استان استفاده شود.

وی در ادامه با تأکید بر ضرورت عمق بخشی به فعالیت‌های حوزه دفاع مقدس استان مازندران از تدوین برنامه دفاع مقدسی برای دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌ها و روستا‌های استان خبر داد.

سرهنگ پاسدار سلامی از فرماندهان شهرستان‌ها به عنوان روسای ستاد شهرستانی دفاع مقدس نام برد و اعلام کرد: مراسم سراسری تجلیل از پیشکسوتان جهاد و مقاومت چهارشنبه ۲۹ شهریور امسال در تمامی شهرستان ها برگزار خواهد شد.

این مسئول از ۱۲۳ یادمان شهدای گمنام استان مازندران به عنوان یک ظرفیت عظیم فرهنگی یاد کرد و خواهان بهره گیری از ظرفیت دستگاه‌های مختلف و خیرین جهت تکمیل ۴۲ یادمان در حال ساخت شد.

سرهنگ پاسدار سلامی اعلام کرد: درس دفاع مقدس از ابتدای مهر امسال در تمامی دانشگاه‌های استان تدریس خواهد شد.