به گزارش نکته آنلاین ؛ حسینی پور با اشاره به اینکه روسیه سالیانه ۳۰۰ میلیون دلار واردات انجام می‌دهد، افزود: باید نیاز‌های کشور روسیه را شناسایی و برای صادرات محصولات خود به آن کشور برنامه‌ای جامع تدوین کنیم. وی تصریح کرد: در سفر اخیر به کشور روسیه با دو فروشگاه این کشور که در ۸۰ […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ حسینی پور با اشاره به اینکه روسیه سالیانه ۳۰۰ میلیون دلار واردات انجام می‌دهد، افزود: باید نیاز‌های کشور روسیه را شناسایی و برای صادرات محصولات خود به آن کشور برنامه‌ای جامع تدوین کنیم.

وی تصریح کرد: در سفر اخیر به کشور روسیه با دو فروشگاه این کشور که در ۸۰ استان روسیه نمایندگی دارد، قرارداد منعقد کردیم و در آینده نزدیک شاهد صادرات محصولات با برند مازندران به این کشور خواهیم بود.

استاندار مازندران، گفت: در سال گذشته مرکبات استان را به کشور روسیه صادر کردیم و امسال یک محصول را به پنج محصول ارتقا خواهیم داد و صادرات می‌کنیم.

وی در خصوص منطقه آزاد مازندران که در سه نقطه است، افزود: در شورای نگهبان دو ایراد به منطقه آزاد در مازندران گرفته شد که در مجلس شورای اسلامی بدنبال رفع این ایرادات هستیم تا در آینده نزدیک تاییدیه منطقه آزاد مازندران را از شورای نگهبان بگیریم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران هم در این مراسم، گفت: امروز از ۲۵ تعاونی استان قدردانی کردیم که در زمینه تولید، ایجاد اشتغال پایدار و سرمایه گذاری مردمی شاخص بودند.

باقری، افزود: از ۱۳۵۰۰ تعاونی استان، پنج هزار و پانصد تعاونی غیرفعال هستند و بدنبال احیا این تعاونی‌ها هستیم.

گفتنی است در این مراسم با حضور استاندار و برخی مدیران و مسئولین از ۲۵ تعاونی شاخص و برتر استان با اهداء تندیس و لوح سپاس، تجلیل شد.