به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛حسین سمرقندی با اعلام این خبر، گفت ؛ در ساعت ۳:۵۵ بامداد امروز جمعه ۱۷ شهریور ماه طی تماس یکی از شهروندان با سازمان آتش نشانی نوشهر ، ماموران جهت اطفای حریق به محل اعزام شدند که متاسفانه به دلیل چوبی بودن سقف منزل و فرسوده بودن ساختمان ویلایی، حریق […]

به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛حسین سمرقندی با اعلام این خبر، گفت ؛ در ساعت ۳:۵۵ بامداد امروز جمعه ۱۷ شهریور ماه طی تماس یکی از شهروندان با سازمان آتش نشانی نوشهر ، ماموران جهت اطفای حریق به محل اعزام شدند که متاسفانه به دلیل چوبی بودن سقف منزل و فرسوده بودن ساختمان ویلایی، حریق به سرعت گسترش یافت و منجر به خفگی و فوت چهار نفر از اهالی منزل شد.

وی اظهار داشت؛ براساس نظر کارشناسی ماموران آتش نشانی این حادثه نیم ساعت قبل از تماس اهالی محل با آتش نشانی یعنی حوالی ساعت ۳.۳۰ بامداد اتفاق افتاد که به دلیل خواب بودن اعضای خانواده منجر به خفگی و فوت آنها شد.

رییس سازمان آتش نشانی شهرداری نوشهر؛ افزود؛ کابل برق کولر این ساختمان بسیار ضعیف و غیر مقاوم بوده که در اثر مصرف برق زیاد کولر ذوب شده و دچار حریق در سقف ساختمان مذکور شد.

وی تاکید کرد ؛ هموطنان عزیز در استفاده از وسایل برقی و نصب کابل های فشار بالا مثل کابل کولر حتما از کارشناسان این حوزه استفاده کنند تا شاهد حوادث تلخ این چنینی نباشیم.

گفتنی است، اسامی فوت شدگان در این حادثه؛ حامد آزادیان ۳۸ ساله پدر خانواده، سکینه مهدی تبار ۳۵ ساله مادر خانواده، زهرا آزادیان ۱۱ ساله و آوینا آزادیان ۷ ساله از فرزندان خانواده بودند .