به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛ احمد توکلی در جلسه جذب اعتبارات با بیان اینکه در این نشست جذب اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سال ۱۴۰۱ ، ۳۱ دستگاه اجرایی دارای مانده بررسی شد، اظهار کرد: تاکنون حدود ۸۰ درصد این اعتبارات توسط این دستگاه‌ها جذب شده است. سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران با اشاره به […]

به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛ احمد توکلی در جلسه جذب اعتبارات با بیان اینکه در این نشست جذب اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سال ۱۴۰۱ ، ۳۱ دستگاه اجرایی دارای مانده بررسی شد، اظهار کرد: تاکنون حدود ۸۰ درصد این اعتبارات توسط این دستگاه‌ها جذب شده است.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران با اشاره به اینکه برای جذب ۲۰ درصد باقی مانده اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای مدیران دستگاه‌ها باید تلاش مضاعفی کنند، یادآورشد: انتظار می‌رود تا پایان شهریور جذب این اعتبارات به بالای ۹۹ درصد برسد.

توکلی با بیان اینکه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران در مبادله موافقت نامه مطلوب عمل کرده است، تصریح کرد: عملکرد دستگاه‌هایی که در بحث جذب کامل اعتبارات تخصیصی ناموفق بوده و امتیاز پایینی کسب کردند، دلایل آن بررسی شود تا در سفر بعدی ریاست جمهوری و تخصیص های آتی پروژه های آن ها با احتیاط بیشتری مصوب و تخصیص یابد.

وی با اشاره به اینکه در استان بعضا بارندگی مقطعی و تند را شاهد هستیم که با خسارت‌هایی همراه است، اظهار کرد: در مناطقی که آبخیزداری و آبخوانداری خوب کار شد، مشکلات کمتری داشتیم و بایستی بقیه نقاط بحرانی شناسایی شود تا برای رفع مشکل آنها عملیات پروژه های آبخیزداری انجام و اقدام پیشگیرانه گردد.