به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ اکبر درویشی با اعلام این خبرگفت؛ در پی وقوع سرقت به عنف طلا و زیورآلات یک خانواده در ویلایی در شهرستان نوشهر؛ موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت. وی تصریح کرد؛ با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی متهمان که یک فرد مونث و دو نفر مذکر […]

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ اکبر درویشی با اعلام این خبرگفت؛ در پی وقوع سرقت به عنف طلا و زیورآلات یک خانواده در ویلایی در شهرستان نوشهر؛ موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی تصریح کرد؛ با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی متهمان که یک فرد مونث و دو نفر مذکر هستند ، شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفتند.
فرمانده انتظامی نوشهر با بیان اینکه متهمان با هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی در میدان آزادی نوشهر در حالی که مجدداً برای باجگیری قصد داشتند متعرض آن خانواده شوند، دستگیر شدند.
درویشی با اشاره به اینکه سردسته این باند فرد تبهکاری است که دارای سوابق متعدد کیفری است عنوان داشت ؛ متهمه در بازجویی‌های فنی پلیس به بزه انتسابی اقرار و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شده است.
وی افزود؛ متهمه در حین دستگیری با مقاومت در برابر پلیس و هیاهو قصد فرار از دست قانون را داشت که با واکنش سریع پلیس دستگیر شد.
سرهنگ درویشی در انتها با اشاره به انتشار کلیپ دستگیری این باند در شبکه‌های معاند که در آن دشمنان امنیت مردم بزرگ ایران با حمایت از این فرد خطرناک هنجارشکن با دروغ پردازی و تشویش اذهان عمومی در راستای خدشه دار کردن امنیت روانی مردم تلاش کرده‌اند، عنوان داشت ؛ امنیت مردم خط قرمز پلیس بوده و در این راه هرگز مماشات نخواهد کرد.