به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛ فرشاد آذری  روز چهارشنبه در دیدار با ورزشکاران ، مربی ، رئیس و نائب رئیس هیات بدنسازی این شهرستان ، افزود: در پی کسب این موفقیت،  تلاش های مریم سعادتمند مربی تیم حائز اهمیت است که توانست  نیروهای خوبی را به جامعه ورزش تحویل دهد. وی اظهار کرد : […]

به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛ فرشاد آذری  روز چهارشنبه در دیدار با ورزشکاران ، مربی ، رئیس و نائب رئیس هیات بدنسازی این شهرستان ، افزود: در پی کسب این موفقیت،  تلاش های مریم سعادتمند مربی تیم حائز اهمیت است که توانست  نیروهای خوبی را به جامعه ورزش تحویل دهد.

وی اظهار کرد : باشگاههای ورزشی قوی، سکوی پرتاب ورزشکاران در عرصه قهرمانی است و باشگاه ورزشی ضربان توانست چنین نیروهایی را پرورش دهد و این مجموعه یکی از باشگاه های قهرمان پرور شهرستان به شمار می رود .

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان قائمشهر اظهار داشت: عرصه ورزش قهرمانی عرصه ای وسیع برای پرورش و درخشش قهرمانان مرد و زن است.

وی با  اشاره به اینکه استرس یکی از معضلاتی است که ورزشکاران با آن دست و پنجه نرم می کنند، افزود: این مربیان هستند که با گفتگو و آموزش های درست استرس را در ورزشکاران کم می کنند.

آذری با بیان اینکه در بعضی مواقع شاید به ورزشکاران اجحاف شود خطاب به بانوان ورزشکار این رشته گفت : از شما می خواهم تا تنها به قهرمانی فکر کرده و بر حضور در مسابقات تمرکز کنید چرا که شما از پتانسیل های بالایی برخوردار هستید.

لیفت ، رشته نوپا اما با پتانسیل فراوان

رئیس هیات بدنسازی شهرستان قائمشهر در این دیدار با اعلام اینکه چهار رشته فعال زیر مجموعه این هیات است، گفت: مچ اندازی با بیش از چهار سال، پاورلیفتینگ با ۲ سال و رشته فیتنس هم با یک سال و نیم سابقه از زیرمجموعه های این هیات است که تاکنون اقدامات اولیه برای پیشرفت این کمیته ها انجام شده است.

سعید ناظری با اعلام اینکه ورزشکاران این بخش توانستند در  عرصه های مختلف استانی و کشوری خوش بدرخشند و صاحب مقام شوند، افزود: بزودی مسابقات انتخابی جهانی را خواهیم داشت که در این عرصه هم نماینده ما به این مسابقات اعزام می شوند.

وی با اشاره به اینکه ورزش بانوان برای بنده در الویت است، گفت: تا جایی که در توانم باشد از ورزش بانوان حمایت خواهم کرد .

مدال تک لیفت کشوری در دست ورزشکار قائمشهری

حنانه حیدری بازیکن تیم ضربان که در مسابقات تک لیفت جهانی شرکت کرد موفق به کسب دو مدال طلا و یک مدال نقره شد.

این بازیکن در وزن منفی ۸۰ در رده سنی جوانان در مرحله بدون لوازم ۱۵۵ کیلو، با لوازم ۱۵۵ و در آلفن هم ۱۵۲٫۵ شرکت کرد.

حنانه حیدری در این باره  گفت که موفقیتش را مدیون زحمات خانم سعادتمند مربی و مدیر باشگاه است که جای قدردانی است.

«ضربان» ورزشگاه تک خال قهرمان پرور شهرستان

مریم سعادتمند مربی و مسئول باشگاه ضربان با بیان اینکه از تعداد افراد اعزام شده از این باشگاه به مسابقات چهار نفر موفق به کسب مدال های رنگارنگ شدند، گفت:  حنانه حیدری با وجود خستگی راه اما سنگ تمام گذاشت و در این مسابقات موفق شد تا مدال های خوش رنگی را کسب کند.

وی افزود: بنده هم در این مسابقات موفق به کسب دو مدال نقره شده است.

این مربی با اعلام اینکه ورزشکاران ما بسیار جنگجو هستند، گفت: ورزشکاران ما با اندک تجهیزات و امکانات توانستند در این مسابقات جهانی خوش بدرخشند و صاحب مدال های رنگارنگی شوند  که از تک تک آنان تقدیر و تشکر می کنم.

بانوان مدال آور قائمشهر بشناسید

مونا سیر در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم موفق به کسب مدال برنز شد.

احمدی هم دیگرورزشکار اعزام شده به این مسابقات بود که وزن منفی۸۰کیلوگرم موفق به کسب مقام برنز کشوری شد.

فریبا عزیزپور