به گزارش نکته آنلاین مازندران و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی ضمن حضور در موکب باب الحوائج (ع) هیئت باب الحوائج شهرستان نور در مشهد مقدس، از زحمات این هیئت که با یک همت بسیار بالا و با جمعیت زیاد خدمات‌دهی خوبی را هم […]

به گزارش نکته آنلاین مازندران و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی ضمن حضور در موکب باب الحوائج (ع) هیئت باب الحوائج شهرستان نور در مشهد مقدس، از زحمات این هیئت که با یک همت بسیار بالا و با جمعیت زیاد خدمات‌دهی خوبی را هم در عتبات و هم مشهد مقدس داشتند، تشکر کرد.

وی با اشاره به روایتی، افزود: انسان در روز قیامت با هر کسی که دوستش دارد محشور می‌شود، براساس همین حدیث امیدواریم که کسانی که به عشق اهل بیت (ع) تلاش می‌کنند همراه با ائمه اطهار (ع) محشور شوند.

آیت الله محمدی لائینی با بیان اینکه محبت نشانه دارد که یکی از آن‌ها عزاداری و خدمت به زوار است، گفت: البته محبت باید دو پیوست مهم به‌نام‌های حمایت و اطاعت داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در مازندران تاکید کرد: چنانچه به اهل بیت (ع) علاقه داشته باشیم اما به میدان نیاییم فایده‌ای ندارد، خوشبختانه امروز ملت ایران حمایت خودشان را از اهل بیت (ع) به نمایش گذاشتند.

این مسئول این انقلاب را شعله‌ای از محبت مردم نسبت به دین دانست و یادآور شد: پیوست بعدی اطاعت است، در زندگی باید از اهل بیت (ع) و قرآن اطاعت کنیم، نمی‌شود بگوئیم اهل بیت (ع) را دوست داریم اما حجاب و نماز برایمان مهم نیست و در منزل سگ و گربه نگهداری کنیم و با دشمنان اهل بیت (ع) و استکبار جهانی هم‌گرایی داشته باشیم.

وی در پایان با تاکید بر اینکه پس حمایت و اطاعت دو پیوست اساسی برای محبت است، اذعان داشت: امیدواریم این زیارت‌ها و عزاداری‌ها محبت‌های ما را پررنگ‌تر کند، همچنین از مردم شهرستان نور بابت پرداخت وجوهات خیریه تشکر می‌کنیم.