به گزارش نکته آنلاین؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری مازندران گفت: واحد‌های تولیدی مراجعه کننده در برنامه این هفته ملاقات مردمی متقاضی دریافت تسهیلات شدند که با معرفی به بانک های عامل اعطای تسهیلات تأمین سرمایه در گردش در دستور کار قرار گرفت. خیریان پور اظهار کرد: در پی دیدارهای مردمی غرب استان […]

به گزارش نکته آنلاین؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری مازندران گفت: واحد‌های تولیدی مراجعه کننده در برنامه این هفته ملاقات مردمی متقاضی دریافت تسهیلات شدند که با معرفی به بانک های عامل اعطای تسهیلات تأمین سرمایه در گردش در دستور کار قرار گرفت.

خیریان پور اظهار کرد: در پی دیدارهای مردمی غرب استان و به منظور ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی ، واحد تعطیل در شهرک صنعتی مرزن آباد شهرستان چالوس با پیگیری های به عمل آمده به چرخه تولید برگشت و ۵۳ نفر نیز مشغول به کار شدند.

این مقام مسئول از اعطای تسهیلات ۳۰ میلیارد تومانی برای تامین سرمایه در گردش به این واحد صنعتی احیا شده و بازدید مدیرعامل بانک از این مجموعه تولیدی اشاره کرد و از اختصاص تسهیلات دو میلیاردی به واحد صنعتی از تنکابن و وام ۲۰۰ میلیون تومانی به واحد تولیدی گل و گیاه از شهرستان نوشهر در دیدار مردمی این هفته خبر داد که با همکاری بانک های توسعه تعاون، ملی و سپه تحقق خواهد شد.