محسن جباری از بازیکنان حرفه ای کشور و مربی این باشگاه در گفتگویی با اشاره به سابقه فوتبالی خود گفت: در سن ۱۱ سالگی با ورود به مدرسه فوتبال «پروین» زیر نظر «ایرج نصیری» مربی سازنده آن زمان این رشته ورزشی را شروع کردم و بعد از آن فعالیت های حرفه ای ورزشی خود را […]

محسن جباری از بازیکنان حرفه ای کشور و مربی این باشگاه در گفتگویی با اشاره به سابقه فوتبالی خود گفت: در سن ۱۱ سالگی با ورود به مدرسه فوتبال «پروین» زیر نظر «ایرج نصیری» مربی سازنده آن زمان این رشته ورزشی را شروع کردم و بعد از آن فعالیت های حرفه ای ورزشی خود را در تیم های امید نساجی و پرسپولیس انجام دادم و این روند در تیم های امید و بزرگسالان غنچه ساری، ماشین سازی تبریز و فولاد طبرستانی ادامه یافت.

جباری در مجموع ۱۳سال سابقه بازیکن حرفه ای فوتبال را در کارنامه خود دارد و در ادامه این فعالیت ها مربیگری را آغاز کرد.

وی در خصوص فعالیت های مربیگری اش که ۱۵سال طول کشید می گوید: علاوه بر سابقه مربیگری در تیم های پایه استانی‌ و کشوری در تیم های لیگ فعالیت داشتم دو سه فصل نیز در تیم های بزرگسالی فعالیت داشتم.

وی افزود: در دوره مربیگری آقای مرزبان در پدیده مشهد و آن هنگام که این تیم برای نخستین سال به لیگ برتر آمد در کلاس های ۴۹ نفره توانستم نفر سوم شوم و نظر آقای مرزبان را جلب کنم.

این مربی باشگاه طلایی پوشان گفت: در یک فصل به عنوان آنالیزور کار کردم و پس از اینکه مرزبان به عنوان کمک نوید کیا در سپاهان جذب شد پس از آن ۲ فصل با این دو نفر در این تیم کار کرده و هم اکنون نیز فعالیت دارم .

وی همچنین یادآور شد: در جایگاه سرمربی بهتاک ساری توانستم این تیم را به عنوان نایب قهرمانی برسانم.

جباری از باشگاه طلایی پوشان آکادمی خاص مازندران برای حرفه ای شدن نام برد و  اظهار کرد : این باشگاه سعی کرده با شناسایی و جذب استعدادهای ورزشی و انجام آموزش های اصولی زمینه برای معرفی بازیکنان به تیم های بالاتر و جهانی ایجاد کند و آموزش ها نیز به ورزشکاران به صورت حرفه ای ‌و برای لیگ برتری شدن ارائه می شود.

وی تصریح کرد: آقای سعیدی شناسایی استعدادهای ورزشی را  از روستاهای قائمشهر آغاز کرد.

این مربی فوتبال اظهار داشت : باشگاه بدنبال خرید سهمیه های لیگ استانی است تا استعدادهای پرورش یافته را در میادین عرضه کند.

وی در خصوص فعالیت باشگاه در حوزه بانوان گفت : بدلیل ضعف زیرساختی در حوزه فوتبال بانوان در مازندران و همچنین نبود حامیان مالی فعالیت و برنامه ریزی در این زمینه سخت است و این در حالیست استعدادهای بانوان در فوتبال وجود دارد که هنوز هم به عشق فوتبال فعالیت می کنند و امید است باشگاه طلایی پوشان در برنامه آینده بخشی از فعالیت خود را به سمت فوتبال بانوان سوق دهد.

جباری در پایان  راه اندازی مدرسه فوتبال رایگان برای جذب ورزشکاران مستعد محروم مالی را از برنامه های این باشگاه اعلام کرد.

خبرنگار ورزشی فریبا عزیزپور