محمدمهدی عباس‌زاده گفت: نمایشگاه دام، طیور، شیلات، عسل و فرآورده‌های از ۲۸ تا ۳۱ شهریور ماه در محل نمایشگاه بین المللی استان مازندران در قائم شهر برگزار می‌شود. این مسئول معرفی کالا‌ها و محصولات جدید، ایجاد فرصت تعامل با تولیدکنندگان، بازرگانان و متخصصین بخش دام و طیور، آشنایی با دستاورد‌های علمی و تکنولوژی و مبادله […]

محمدمهدی عباس‌زاده گفت: نمایشگاه دام، طیور، شیلات، عسل و فرآورده‌های از ۲۸ تا ۳۱ شهریور ماه در محل نمایشگاه بین المللی استان مازندران در قائم شهر برگزار می‌شود.

این مسئول معرفی کالا‌ها و محصولات جدید، ایجاد فرصت تعامل با تولیدکنندگان، بازرگانان و متخصصین بخش دام و طیور، آشنایی با دستاورد‌های علمی و تکنولوژی و مبادله دانش، بررسی و شناسایی نیاز مشتریان، ارزیابی نحوه افزایش توان صنعت دام و طیور را از اهداف برگزاری این نمایشگاه اعلام کرد و افزود: تولید کنندگان بخش کشاورزی و تامین کنندگان تجهیزات صنعتی، صنایع خوراک دام و شرکت‌های دارویی محصولات خود را در ۴۵ غرفه ارائه خواهند کرد.

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی مازندران برگزاری نمایشگاه‌ها را پل ارتباطی دانشگاه، صنعت و بهره برداران دانست و گفت: با توجه به رتبه نخست مازندران در تولیدات دام و طیور و تعداد زیاد بهره برداران در این بخش، برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی کشاورزی سبب افزایش بیشتر تولید و حرکت به سمت امنیت غذایی پایدار می‌شود.

گفتنی است ؛؛این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا۲۲ برای بازدید متخصصان، محققان، تولیدکنندگان و بهره برداران بخش کشاورزی و مردم برپا می‌شود.