یادواره ۶ شهید والامقام روستای اوارد در نخستین روز از هفته دولت با استقبال پرشور مردم مومن منطقه و خانواده های معظم شهدا ، مدیران کل ورزش و آبفا، فرماندار شهرستان گلوگاه، نماینده شرق مازندران و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی و بخش مرکزی برگزار و از مقام شامخ شهدا تجلیل به عمل آمد. علیرضا […]

یادواره ۶ شهید والامقام روستای اوارد در نخستین روز از هفته دولت با استقبال پرشور مردم مومن منطقه و خانواده های معظم شهدا ، مدیران کل ورزش و آبفا، فرماندار شهرستان گلوگاه، نماینده شرق مازندران و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی و بخش مرکزی برگزار و از مقام شامخ شهدا تجلیل به عمل آمد.

علیرضا دماوندی عضو شورای اسلامی اوارد از منطقه کوهستانی هزارجریب شهرستان گلوگاه در گفتگو با خبرنگار نکته آنلاین مازندران گفت: هفدمین یادواره شهدای عزیز اوارد با همراهی اهالی و همکارانم در شورای اسلامی و دهیاری برگزار تا بتوانیم یاد و خاطره آن عزیزان را زنده نگهداریم چرا که ما مدیون خون پاک شهداهستیم شهدایی که عزت و اقتدار و سربلندی را برایمان اوردند.

وی افزود : پروژه بزرگ سالن ورزشی پس از یازده سال با همت دولت سیزدهم و  همت فرماندار شهرستان و مجموعه ورزش شهرستان و استان و همکاری مردم خونگرم محل افتتاح شد همچنین کلنگ زنی پروژه مخزن سیصد مترمکعبی آب شرب به برکت دولت و همکاری اهالی خوب روستا در هفته دولت انجام شد.

وی افزود: روستای اوارد از پرجمعیت ترین روستاهای منطقه هزارجریب است که جوانان مستعدی هم در روستا مشغول کار در بخش کشاورزی و دامداری هستند که انتظار می‌رود مسئولین استانی و شهرستانی نگاه ویژه و حمایتی نسبت به این عزیزان داشته باشند.

علیرضا دماوندی اظهار کرد: با بهره برداری از سالن ورزشی شور و نشاط و شادی برای علاقه مندان به ورزش به ویژه نوجوانان و جوانان ایجاد میشود و اوقات فراغت آنان نیز پر میشود که جای قدردانی از مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی را دارم.

وی از نماینده مردم در مجلس نیز درخواست کرد که در پروژه ساخت مخزن آب کشاورزی که تنها دغدغه کشاورزان و باغداران است نگاه حمایتی داشته باشند.

لازم به ذکر است ؛ آقایان محمد باقر ناقبی ، محمد دماوندی ، علیرضا دماوندی و یاسر دماوندی به عنوان اعضای شورای اسلامی و دهیار با همدلی و همکاری  برای پیشرفت و آبادانی روستا به مردم خدمت میکنند .