به گزارش نکته آنلاین ؛ مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت: دولت شهید رجایی دولتی مردمی و ولایی بود و در دولت سیزدهم هم با رویکرد مردمی و ولایتی بر مبنای عدالت اجتماعی و ورزشی اقدامات خوبی شده است. رجبی در این آیین افزود: پروژه ورزشی چند منظوره شهدای […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت: دولت شهید رجایی دولتی مردمی و ولایی بود و در دولت سیزدهم هم با رویکرد مردمی و ولایتی بر مبنای عدالت اجتماعی و ورزشی اقدامات خوبی شده است.

رجبی در این آیین افزود: پروژه ورزشی چند منظوره شهدای روستای اوارد گلوگاه بر مبنای همین عدالت اجتماعی پس از چندین سال در هفته دولت به بهره برداری رسید تا علاقمندان به ورزش بویژه نوجوانان و جوانان بهره مند شوند.

این مقام مسئول استانی با اشاره به اینکه همزمان با هفته دولت ۱۴ پروژه ورزشی به ارزش ۹۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در استان افتتاح میشود اظهار کرد: باید برای حفظ و نگهداری این سالن ورزشی استاندارد تلاش کنید چرا که اینگونه پروژه های ورزشی سرمایه ملی هستند.

وی توجه به ورزش بانوان و تقویت و توسعه ورزش همگانی را در روستاها مهم دانست و گفت: باید بهره وری مناسبی از اماکن ورزشی داشته باشیم چرا که بیش از ۷۰ درصد قهرمانان ورزشی ما از همین روستاها هستند.

رجبی با اشاره به اینکه نباید روند ساخت پروژه های ورزشی طولانی شود گفت: برنامه ای مد نظر است که از مهرماه امسال میانگین هرماه یک افتتاح طرح ورزشی داشته باشیم تا شاهد تحقق عدالت اجتماعی در حوزه روستاها و خصوصا مناطق کوهستانی باشیم.

فرماندار شهرستان گلوگاه با اشاره به اینکه یکی از شاخصه های اصلی جهاد تبیین، بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی است گفت: در حوزه ورزش و جوانان به برکت انقلاب اسلامی شاهد تحولات و رشد چشمگیری هستیم که در نوع خود قابل تقدیر است.‎

مهدی داودی اظهار کرد: دشمنان نظام در صدد کوچک شمردن دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند، اما با نگاهی منطقی و منصفانه شاهد اقدامات بزرگ و ارزشمند در حوزه های مختلف به ویژه در حوزه ورزش هستیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه ایجاد شور و نشاط اجتماعی و ارتقای افزایش روحیه در سایه توسعه ورزش است؛ گفت : این پروژه مهم ورزشی با اعتباری بالغ بر ۴۳ میلیارد ریال در هفته دولت به بهره‌برداری و در اختیار مردم فهیم این دیار قرار خواهد گرفت.