به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛مراسم آیین بدرقه مسافران کربلا(قطار اربعین) با حضور نوبخت فرماندار مرکز استان، معصومی مدیرکل راه آهن شمال، قبادی شهردار ساری و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد. ‎  محمدعلی نوبخت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۱۲۰۰ شهرستان ساری و تسلیت ایام عزای سیدالشهدا(ع) گفت: پیاده روی اربعین مدخل‌ِ […]

به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛مراسم آیین بدرقه مسافران کربلا(قطار اربعین) با حضور نوبخت فرماندار مرکز استان، معصومی مدیرکل راه آهن شمال، قبادی شهردار ساری و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد. ‎

 محمدعلی نوبخت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۱۲۰۰ شهرستان ساری و تسلیت ایام عزای سیدالشهدا(ع) گفت: پیاده روی اربعین مدخل‌ِ امن ایثار، دلدادگی، ایمان و مشقِ عشق در راه رسیدن به تمدن نوین اسلامی است.

مقام عالی دولت در مرکز مازندران با اشاره به اینکه حرکت زائرین اربعین حسینی جلوه ای زیبا از وحدت تمام نمای مسلمانان است افزود: اربعین حسینی میعادگاه آزادگی، جوانمردی، پایمردی و شهادت طلبی است و این حرکت جهانی مردم را آگاه و از گمراهی و غفلت خارج می‌کند.

فرماندار شهرستان ساری در ادامه با بیان اینکه اربعین سیدالشهدا، رمز ماندگاری مکتب علوی و نهضت پربار حسینی و اعلام پای بندی به مکتب سرخ عاشوراست گفت: حماسه حسینی عظمتی سترگ را در تاریخ جهان رقم زد و این نهضت اسلامی چراغ راه بشریت و درس مقاومت و نپذیرفتن ظلم را به تمامی بشریت داد.

در پایان با حضور مدیران استانی و شهرستانی کاروان زائرین اربعین حسینی به سمت کربلا بدرقه شدند