به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره کل، علی باقری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران طی گفتگویی با گرامیداشت هفته تعاون و دولت اظهار کرد: امسال هفته تعاون از یکم تا هفتم شهریور با شعار محوری «حکمرانی تعاون حکمرانی مردم» گرامی داشته می‌شود. وی ضمن گرامی‌داشت فرارسیدن هفته […]

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره کل، علی باقری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران طی گفتگویی با گرامیداشت هفته تعاون و دولت اظهار کرد: امسال هفته تعاون از یکم تا هفتم شهریور با شعار محوری «حکمرانی تعاون حکمرانی مردم» گرامی داشته می‌شود.

وی ضمن گرامی‌داشت فرارسیدن هفته دولت و هفته تعاون اظهار کرد: با توجه به تقارن هفته تعاون با ایام اربعین حسینی طبق اطلاعیه وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ هفته تعاون امسال از یکم تا هفتم شهریور ماه و همزمان با هفته دولت است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران تصریح کرد: در سال جاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دستگاه‌های زیرمجموعه‌ی آن، مردمی‌سازی خدمات را در دستورکار خود قرار داده است.

باقری با بیان اینکه حوزه تعاون حوزه‌ای بزرگ و گسترده است و نقش کلیدی در جامعه ایفا می کند، اظهار کرد: تعاون در حوزه اشتغال تاثیرگذار است.

وی تجدید میثاق با آرمان‌های والای شهدا، دیدار با نماینده ولی فقیه در مازندران، دیدار با استاندار، دیدار با نمایندگان مجلس، هجدهمین دوره معرفی تعاونی های برتر استان مازندران، برگزاری همایش تعاونی‌های دانش بنیان، همایش اتحادیه‌های شرکت‌های تعاونی، همایش تعاونی‌های زنان، برگزاری جلسه استانی شورای هماهنگی توسعه تعاون استان مازندران با هدف بررسی روند اجرای سند توسعه تعاون را از برنامه های هفته تعاون و دولت برشمرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از افتتاح ۱۷ طرح تعاونی با اشتغالزایی برای ۳۳۱ نفر در هفته تعاون و دولت خبر داد و گفت: برای این طرح‌ها حدود ۳۳۸ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده و با کمک تعاونی‌ها ۲۹۸۸ میلیارد ریالی سرمایه‌گذاری شده است.

باقری خواستار تبیین فرهنگ تعاون در جامعه شد و خاطرنشان کرد: با توجه به محوریت مردم در فعالیت‌های تعاونی، مردمی‌سازی فعالیت‌های اقتصادی را در کنار بخش تعاون مدنظر قرار داده‌ایم.