به گزارش نکته آنلاین ؛ قاسم مایلی رستمی از استقبال خوب و مشارکت حداکثری خانواده‌های شرکت نفت در این المپیاد قدردانی و خاطر‌نشان کرد: برگزاری مسابقات ورزشی پس از عبور از بحران کرونا، موجب تقویت روحیه کارکنان شرکت نفت و خانواده‌های آنها می‌شود. وی با اشاره به مسئولیت اجتماعی صنعت نفت کشور گفت: از فراهم […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ قاسم مایلی رستمی از استقبال خوب و مشارکت حداکثری خانواده‌های شرکت نفت در این المپیاد قدردانی و خاطر‌نشان کرد: برگزاری مسابقات ورزشی پس از عبور از بحران کرونا، موجب تقویت روحیه کارکنان شرکت نفت و خانواده‌های آنها می‌شود.

وی با اشاره به مسئولیت اجتماعی صنعت نفت کشور گفت: از فراهم شدن بستر انجام فعالیت‌های ورزشی به ویژه ورزش همگانی و پشتیبانی و تقویت ورزش قهرمانی با گسترش زیرساخت‌های ورزشی و رفاهی توسط مدیران و همکاران وزارت نفت و شرکت‌های تابعه سپاسگزاری می‌کنم.

وی حضور شورانگیز دختران خردسال ورزشکار رشته‌های مختلف در آیین افتتاحیه المپیاد را ستودنی عنوان و ابراز امیدواری کرد؛ با گسترش ظرفیت‌ها و امکانات ورزشی در اقصی نقاط کشور همه بانوان و جوانان بتوانند در رشته‌های ورزشی مورد علاقه خود فعالیت کنند و سلامت روح و جسم آنها تضمین شود.

مایلی رستمی با بیان اینکه امیدواریم میزبان شایسته‌ای برای ۱۲۰۰ بانوی ورزشکار، مربیان، سرپرستان و داوران صنعت نفت باشیم، اظهار داشت: همه امکانات و داشته‌های مجتمع ساحلی نفت محمودآباد در اختیار این بانوان ورزشکار قرار دارد تا ان‌شاالله بهترین روزها و ساعات برای آنها رقم بخورد.

وی توجه به ورزش همگانی و سلامت کارکنان و خانواده‌های آنها را حائز اهمیت برشمرد و افزود: سلامتی جسم و روان کارکنان صنعت نفت بسیار در افزایش کارایی و بهره‌وری آنها موثر است بنابراین ما همواره در‌صدد هستیم تا شرایط مساعدی را در این باره برای همکاران‌مان فراهم کنیم.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران افزود: ما در این دوره از نهم لغایت شانزدهم مهر‌ماه در مجتمع آموزشی ورزشی نفت محمودآباد میزبان بانوان ورزشکار در رشته‌های والیبال، بسکتبال، شطرنج، تنیس روی میز، تنیس، تیراندازی، شنا، بدمینتون، ژیمناستیک، کاراته و آمادگی جسمانی هستیم.

یادآور می‌شود؛ مجتمع تفریحی ورزشی نفت بزرگ‌ترین مرکز خدمات رفاهی فرهنگی ورزشی برای کارکنان شرکت نفت است که در زمینی به مساحت یک میلیون و ۱۶۵ هزار متر مربع احداث شده است. این مجموعه دارای ۵۰۹ واحد اقامتی شامل برج‌ها و ویلاهاست.

علاوه بر سالن‌ها و امکانات ورزشی مجتمع نفت محمودآباد، در برگزاری این المپیاد خانه ژیمناستیک بابلسر، مجموعه ورزشی شهدای ایزدشهر برای رشته کاراته و دانشگاه شمال آمل در رشته شنا نیز میزبان کاروان‌های ورزشی هستند