به گزارش نکته آنلاین ؛ استاندار مازندران، در جلسه قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) بر لزوم اهتمام بیشتر مسئولان دستگاه های اجرایی استان برای بهره گیری از ظرفیت قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) برای اجرا و تکمیل طرح های عمرانی استان تاکید کرد. ‎ حسینی پور خاطرنشان کرد: قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) ظرفیت بزرگی برای […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ استاندار مازندران، در جلسه قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) بر لزوم اهتمام بیشتر مسئولان دستگاه های اجرایی استان برای بهره گیری از ظرفیت قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) برای اجرا و تکمیل طرح های عمرانی استان تاکید کرد. ‎

حسینی پور خاطرنشان کرد: قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) ظرفیت بزرگی برای توسعه استان است و باید از این فرصت بیشترین استفاده را برد.

استاندار مازندران، افزود: استفاده از ظرفیت قرارگاه، زمینه ساز تحولی بزرگ برای استان است و هر زمان که پای منافع مردم در میان باشد، با کسی تعارف نداریم.

وی گفت: قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) فرصت مغتنمی برای تکمیل طرح های عمرانی در دست اقدام است.

حسینی پور، افزود: مدیران دستگاه های اجرایی استان بازدید میدانی از طرح های عمرانی را در دستور کار قرار دهند.

استاندار مازندران اوایل امسال تفاهم نامه‌ای را با قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) برای تکمیل طرح های عمرانی نیمه تمام در استان به امضا رسانده بود.

قرارداد گام دوم محرومیت زدایی با قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) برای حدود یکهزار و ۳۵۰ روستا با حدود ۴۰ هزار میلیارد ریال اعتبار منعقد و درحال انجام است.

طرح های طرح ملی آبرسانی روستایی با عنایت رهبر معظم انقلاب از محل اعتبار صندوق توسعه ملی و بودجه عمومی دولت شروع و در سال ۱۴۰۰ مقرر شد؛ اعتباری با عنوان محرومیت زدایی با هماهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و استفاده از ظرفیت های سازمان بسیج سازندگی تخصیص یابد و عملیات آبرسانی صورت گیرد.

بر اساس آخرین گزارش‌ها از ۱۷۶ مصوبه سفر ریاست جمهور به مازندران ۹ مصوبه محقق، ۱۴۵ مصوبه بخشی از اعتبارات لازم را جذب و عملیات اجرایی آن آغاز شده و ۲۲ مصوبه در دست پیگیری است به عبارتی هیچ مصوبه‌ای نیست که وضعیت آن مشخص نباشد.

آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در هفدهمین سفر استانی دولت سیزدهم، روز جمعه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ وارد استان مازندران شد. بازدید از تعدادی طرح‌ اقتصادی و عمرانی و بازدیدهای سرزده، دیدار با اقشار مردم، دیدار با مجموعه کارشناسان ارشد محیط زیست و همچنین شرکت در شورای اداری استان در سفر یک‌روزه رئیس جمهور به مازندران برنامه‌ریزی شده بود.

دیدار با خانواده معظم شهدا و جمعی از اقشار مختلف مردم، حضور در نشست شورای اداری و بازدید از زیرساخت‌های اقتصادی و عمرانی مازندران از محورهای برنامه‌ سفر رییس دولت سیزدهم به این استان بود.

نتیجه نخستین سفر هیات دولت سیزدهم به مازندران تصویب حدود ۱۷ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای حوزه‌های مختلف بود.

گالری تصاویر