به گزارش نکته آنلاین مازندران و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،در این مراسم که در مصلی امام خمینی (ره) ساری با حضور نماینده ولی فقیه آیت الله محمدی لائینی و مسولان استانی برگزار شد، میثم معافی مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: بهترین کار تشکیل خانواده است و بر همین اساس […]

به گزارش نکته آنلاین مازندران و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،در این مراسم که در مصلی امام خمینی (ره) ساری با حضور نماینده ولی فقیه آیت الله محمدی لائینی و مسولان استانی برگزار شد، میثم معافی مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: بهترین کار تشکیل خانواده است و بر همین اساس در ۶ ماه گذشته در سه مرحله تا کنون ۸۴۱ سری جهیزیه به ارزش ۸۷ میلیارد تومان به نوعروسان تحت حمایت اهدا شد.

وی با اشاره به شعار خانه می سازیم، خانواده هم می سازیم افزود:بر اساس اعتماد به جریان نیکوکاری و اراده مردم در کمک های مومنانه منتظر کارت دعوت عروسی هستیم تا در کوتاه ترین زمان جهیزیه تقدیم نوعروسان گردد.

معافی بیان داشت: در شش ماه امسال ۲۲۰۰ سبد معیشتی به ارزش ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بین خانواده های نیازمند و تحت حمایت توزیع شده است.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه سرانه دانش آموزی ۲ میلیون تومان در نظر گرفته شده است، پیش بینی ما در جمع آوری کمک های مردمی در جشن عاطفه ها ۴۰ میلیارد تومان می باشد.

مدیر کل کمیته امداد مازندران با اشاره به امضاء تفاهم نامه با سپاه جهت ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان دارای زمین گفت: تا آخر مهرماه ۱۱۲ مسکن مددجویی با کمک بسیج و گروه های جهادی تحویل می شود .

وی گفت: همسران فرزندان خانواده های تحت حمایت نیز بعد از ازدواج می توانند از تسهیلات اشتغال بهره مند شوند.

همچنین در این مراسم آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران با تشکر از همت والای کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران و خیرین و مردم نیکوکار استان در اهدای ۳۱۳ سری جهیزیه به تعداد یاران امام عصر (عج) و ۸۰۰ سری لوازم التحریر اظهار داشت: دستگیری و حمایت از همنوعان و نیازمندان جایگاه والایی در نزد خداوند دارد و ایجاد سرور و شادی در قلب های مومنین بسیار ارزشمند است.