به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی امروز در محفل خاطره‌گویی پیشکسوتان دفاع مقدس، ضمن گرامیداشت آغاز امامت امام زمان (عج) و هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: رزمندگان با جانفشانی‌های خودشان پیروزی را به ارمغان آوردند.   وی افزود: دو چیز […]

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی امروز در محفل خاطره‌گویی پیشکسوتان دفاع مقدس، ضمن گرامیداشت آغاز امامت امام زمان (عج) و هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: رزمندگان با جانفشانی‌های خودشان پیروزی را به ارمغان آوردند.

 

وی افزود: دو چیز به انسان انرژی مضاعف میدهد یکی ایمان و عقیده و دیگری هم عشق، اگر جنگی براساس ایمان و عقیده باشد انسان باقوت می‌جنگد؛ در دفاع مقدس و دفاع از حرم، هم ایمان عقیده و هم عشق بود.
آیت الله محمدی لائینی تاکید کرد: دشمنان در جنگ نرم می‌خواهند ایمان و عقیده ما را سست کرده و هم عشق و عقیده ما را تحت الشعاع قرار بدهند ما در این جنگ نرم هم باید حواسمان جمع باشد.
این مسئول با بیان اینکه جای یک جلسه دیگر خالیست، عنوان کرد: جلسه‌ای تحت عنوان شنیدن مطالبات و نقدهای رزمندگان عزیز و تقدیر از همسران شهدا و رزمندگان داشته باشیم، نکته دیگر اینکه آنقدر که ما از نفوذی‌ها آسیب دیدیم از دشمنان بیرون ندیدیم.
وی یادآور شد: بنی صدر در راس دستگاه اجرایی ما با دشمنان و عوامل آن همراهی داشت، اینها مشی و منش لیبرالی و غرب‌زدگی بود و خیانت، بعدها هم ما هم در این ۴۵ سال شاهد جولان نفوذی‌ها بوده‌ایم.
آیت الله محمدی لائینی با اشاره به نقش جهاد و سنگرسازان بی‌سنگر و با تاکید بر ضرورت بیداری، تصریح کرد: زحمات همه رزمندگان به‌جای خود محفوظ نقش همسرانشان بسیار مهم بود که اگر همراهی لازم را نداشتند قطعا رزمندگان ما به این پیروزی نمی‌رسیدند، بسیاری از سرداران و رزمندگان باخانواده در جنگ حضور داشتند که همراهی و تشویق همسر و خانواده در پشت جبهه در پیروزی بسیار موثر بود.
در پایان این مراسم به مناسبت روز سرباز، از تعدادی از سربازان نیروهای مسلح در استان مازندران تجلیل به عمل آمد.