به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛ این شرکت که بخش مهمی از تجهیزات مکانیکی نیروگاه‌های زباله سوز تهران، نوشهر و ساری را تامین و ارسال نموده است؛ طی بازدید از نیروگاه های زباله سوز نوشهر و ساری و برگزاری جلسه هماهنگی با مهدی انگوران، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران، سیر توسعه و […]

به گزارش نکته آنلاین مازندران ؛ این شرکت که بخش مهمی از تجهیزات مکانیکی نیروگاه‌های زباله سوز تهران، نوشهر و ساری را تامین و ارسال نموده است؛ طی بازدید از نیروگاه های زباله سوز نوشهر و ساری و برگزاری جلسه هماهنگی با مهدی انگوران، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران، سیر توسعه و تکمیل این مهم در استان مورد بررسی قرار گرفت.

انگوران در این جلسه عنوان کرد: با توجه به اینکه بیش از یک دهه از انعقاد قرارداد پروژه‌ نیروگاه زباله سوز نوشهر می گذرد تا مدتی قبل این پروژه ناتمام باقی مانده بود و از پیشرفت فیزیکی پایینی برخوردار بود.

وی یادآور شد: دولت سیزدهم و رئیس جمهور، وزیر کشور و مدیران و مسوولین سازمان شهرداری ها با حضور و بازدید میدانی از پروژه زباله سوز ساری و نیز رهنمودها و اهتمام ویژه استاندار، معاونت هماهنگی امور عمرانی و این اداره کل مصمم است که هر دو پروژه رو به بهره‌برداری کامل برسانند.

از آنجائیکه موضوع کرونا ، تحریم و موارد دیگری در سالهای ماضی مانع از پیشرفت کار شده بود، در یکی دو سال اخیر به حمدالله با پیگیری و تامین و تخصیص اعتبار لازم، نیروگاه زباله سوز نوشهر اتمام و به بهره‌برداری رسیده و نیروگاه زباله سوز ساری نیز با پیشرفت فیزیکی بالای ۹۰ درصد به سرعت در دست اجرا می‌باشد.

انگوران، خطاب به شرکت طرف چینی عنوان داشت که از شما نیز توقع و تقاضا داریم ضمن همکاری و تسریع در ارسال تجهیزات، باتوجه به طولانی شدن زمان، بروز رسانی و اورهال نمودن تجهیزات را متناسب با پیشرفت علم و تکنولوژی در جهان، در دستور کار خود قرار دهید.

جی، مدیر بخش توسعه نیروگاه‌های زباله سوز کارخانه تای یوان بویلر نیز ضمن تایید، بیان داشت: ما بعنوان یک شرکت پیشرو در زمینه احداث نیروگاه زباله سوز متعهد به بروز رسانی تجهیزات خواهیم بود، همچنین اعلام داشت که بر اساس بازدیدهای فنی ایشان و هیات کارشناسان همراه، تجهیزات نصب شده در حد مطلوبی می باشد و در ادامه موارد تکمیلی جهت حفظ و نگهداری مطلوب تر تجهیزات پروژه به مدیران فنی شرکت (TTSطرف ایرانی) ارائه گردید.

لازم به ذکر است این اولین سفر مدیریتی و کارشناسی شرکت تای یوان بویلر بعد از بیماری همه گیر کرونا و محدودیت‌های تردد اتباع چین به دیگر کشورها، به ایران بوده و طرف چینی اظهار امیدواری کرد که بتوان از توانمندی‌ و ظرفیت های ایران در جهت توسعه این تکنولوژی پاک در جهان استفاده نماییم.