به گزارش نکته آنلاین علی رجبی در گفتگویی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش برنامه های این هفته را در استان مازندران تشریح کرد. وی با اعلام اینکه برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش از روز چهارشنبه ۲۶ مهر ماه با ورزش صبحگاهی آغاز خواهد شد اظهار داشت؛ بیش از ۸٠٠ برنامه فرهنگی […]

به گزارش نکته آنلاین علی رجبی در گفتگویی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش برنامه های این هفته را در استان مازندران تشریح کرد.

وی با اعلام اینکه برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش از روز چهارشنبه ۲۶ مهر ماه با ورزش صبحگاهی آغاز خواهد شد اظهار داشت؛ بیش از ۸٠٠ برنامه فرهنگی و ورزشی در سراسر استان برای این هفته تدارک دیده شده که امسال سعی کردیم ویژه برنامه های این هفته بصورت کیفی تر برگزار شود.

این مسئول ادامه داد: همایش ورزش صبحگاهی از ساعت ۷ صبح روز چهارشنبه ۲۶ مهرماه همزمان با همه شهرستان ها و با حضور مسئولین در محل بوستان ولایت ساری برای آقایان و سالن ورزشی سیدرسول حسینی برای بانوان برگزار می شود و پس از آن زنگ تربیت بدنی در همه مدارس استان نواخته خواهد شد.

علی رجبی برگزاری همزمان پیاده روی بزرگ خانوادگی در همه استان مازندران را رویدادی محوری و برای نخستین بار در هفته تربیت بدنی و ورزش اعلام کرد و افزود؛ ترویج و همگانی کردن ورزش با هدف نشاط اجتماعی، پیشگیری از بیماری و سلامتی احاد جامعه و حتی توسعه ورزش قهرمانی یکی از رسالت های مهم دستگاه ورزش و جوانان است و بدین منظور همواره نگاه ویژه ای به همگانی کردن ورزش خواهیم داشت.

وی افزود؛ در حوزه فرهنگی نیز برنامه های مختلفی خواهیم داشت که پویش اهدا خون جامعه ورزش و جوانان در روز پنجشنبه و در سراسر استان یکی از برنامه های شاخص خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان با اشاره به افتخارآفرینی ورزشکاران مازندرانی در بازی های آسیایی هانگژو بیان داشت; طبق برنامه ریزی های صورت گرفته مراسم تجلیل از قهرمانان بازی های آسیایی و پار آسیایی در قالب برنامه یک شب با قهرمانان و پس از بازگشت ورزشکاران پار آسیایی با حضور مسئولان استانی برگزار خواهد.

علی رجبی در ادامه خاطرنشان کرد : به مناسبت هفته تربیت بدنی روز شنبه ۲۹ مهرماه تمام اماکن ورزشی در اختیار دستگاه ورزش و جوانان مازندران به صورت رایگان در اختیار مردم استان قرار خواهد گرفت.