به گزارش نکته آنلاین ؛ رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران با اشاره به اینکه هر رسانه یادواره بزرگداشت یک شهید را برعهده خواهند داشت اظهار کرد : مراسم هر رسانه یک یادواره به پیشنهاد بسیج رسانه مازندران مورد موافقت گرفته است و در این مراسم با اعضای همان رسانه یادواره کوچکی برگزار می‌شود. عبدالمهدی حق […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران با اشاره به اینکه هر رسانه یادواره بزرگداشت یک شهید را برعهده خواهند داشت اظهار کرد : مراسم هر رسانه یک یادواره به پیشنهاد بسیج رسانه مازندران مورد موافقت گرفته است و در این مراسم با اعضای همان رسانه یادواره کوچکی برگزار می‌شود.

عبدالمهدی حق شناس با اشاره به اینکه ۲۷ شهید رسانه در استان مازندران داریم گفت: مراسم یادواره شهدا در ۲۷ رسانه استان برای بزرگداشت هر شهید برگزار میشود که از هفته دفاع مقدس نیز در دفاتر روزنامه های تیرنگ و کرانه شمال آغاز شد و هفته آینده نیز در خبرگزاری فارس و بلاغ این مراسم با حضور اعضای رسانه برپا میشود و این برنامه تا برپایی یادواره شهدای ملی رسانه در اواخر پاییز ادامه دارد.

این مسئول با اشاره به اینکه این یادواره ها پیش کنگره برگزاری یادواره شهدای مازندران در سال ۱۴۰۳ است؛ اظهار کرد: این کمترین کاری است که می‌توانیم در قبال رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهدای والامقام و گرانقدر رسانه‌ای استان مازندران داشته باشیم.

✍ سارا احمدی