به گزارش نکته انلاین؛ بیانیه دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان مازندران در حمایت از عملیات جبهه مقاومت در فلسطین صادر شد.در متن این بیانیه آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم «وَنُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ» سـالیان سـال اسـت که سـایه ظـلـم غـاصبین صهیونیستی بر پیکر ستم‌دیده فلسطینیان سایه […]

به گزارش نکته انلاین؛ بیانیه دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان مازندران در حمایت از عملیات جبهه مقاومت در فلسطین صادر شد.در متن این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«وَنُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ»

سـالیان سـال اسـت که سـایه ظـلـم غـاصبین صهیونیستی بر پیکر ستم‌دیده فلسطینیان سایه افکنده و اکنون مقاومت توحیدی این ملت مستضعف به نزدیکی قله آزادی رسیده است.

عملیات نظامی حماس در روز‌های اخیر، به یقین نقطه عطفی در تاریخ مقاومت ملت فلسطین در برابر رژیم آپارتاید و کودک‌کش صهیونیستی بوده و دستاورد بزرگی برای جبهه مردمی مقاومت محسوب می‌شود.

وقوع عملیات «طوفان الاقصی» نشانه اضمحلال رژیم ظالم صهیونیستی است؛ چرا که اکنون این رژیم جعلی، علاوه بر از هم‌گسیختگی داخلی، توانایی پیش بینی صحیحی از مخاطرات پیش روی خود را ندارد. این عملیات ثابت کرد که نهاد‌های امنیتی رژیم اسراییل از مقابله با حماس و گروه‌های جبهه مقاومت عاجز مانده و سردرگم شده‌اند.

دستاورد‌های پیروزمندانه نهضت فلسطین در روز‌های اخیر، مبیّن حماقت برخی از کشور‌های همسایه در عــادی‌ســازی روابــط با رژیــم صهیونیستی است و برهانی است بر سرمایه‌گذاری حکام عرب بر اسبی که قطعاً بازنده خواهد بود.

بسیج اساتید، کارکنان و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان مازندران این دستاورد بزرگ را به فال نیک می‌گیرد و ضمن تبریک مجدد آن به محضر مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه‌ای (مد ظله العالی)، شهدای اسلام و آحاد مردم آزاد اندیش جهان، آرزوی تحقق فتح الفتوح پاره تن اسلام را از درگاه احدیت خواستار است.

روابط عمومی، بسیج اساتید، کارکنان و دانشجویی دانشکده‌های دوازده گانه دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان مازندران

انتهای پیام/