به گزارش نکته آنلاین ؛ فرمانده سپاه کربلا بیان کرد: بسیاری از کشاورزان این منطقه به خاطر نبود جاده مناسب برای حمل نهاده‌های دامی دچار مشکل شده بودند که خوشبختانه امروز با احداث و افتتاح این پروژه، مشکلات جامعه عزیز کشاورزان مرتفع شد. وی اظهار داشت: این پروژه به طول سه هزار و ۴۰۰ متر، […]

به گزارش نکته آنلاین ؛ فرمانده سپاه کربلا بیان کرد: بسیاری از کشاورزان این منطقه به خاطر نبود جاده مناسب برای حمل نهاده‌های دامی دچار مشکل شده بودند که خوشبختانه امروز با احداث و افتتاح این پروژه، مشکلات جامعه عزیز کشاورزان مرتفع شد.


وی اظهار داشت: این پروژه به طول سه هزار و ۴۰۰ متر، با ارزش یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا و با مشارکت خیرین، دستگاه‌های اجرایی، از جمله مردم بومی این منطقه، احداث و به اتمام رسیده است.

سردار سیاوش مسلمی افزود: همچنین در آئین افتتاح جاده بین مزارع روستای بیشه بنه علاوه بر تکریم و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا، از خیرین و اهالی خدوم در احداث و اتمام این پروژه روستایی نیز قدردانی به عمل آمد.

سرهنگ سلیمان نژاد مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی مازندران نیز گفت: پروژه جاده بین مزارع بیشه بنه ظرف مدت ۲۰ روز عملیاتی شده است.

وی یادآور شد : پروژه‌های آب شرب ساخت مدرسه جاده‌های بین مزارع از جمله طرح‌های اولویت‌دار قرارگاه پیشرفت و آبادانی مازندران به شمار می‌رود.