به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین ملک‌دار مدیرکل حوزه ریاست مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور، ضمن عرض تسلیت فاجعه کشتار انسانی، قتل‌عام و نسل‌کشی به‌وسیله دژخیمان صهیونیست و روز عزای عمومی، اظهار کرد: […]

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین ملک‌دار مدیرکل حوزه ریاست مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور، ضمن عرض تسلیت فاجعه کشتار انسانی، قتل‌عام و نسل‌کشی به‌وسیله دژخیمان صهیونیست و روز عزای عمومی، اظهار کرد: از خداوند یاری دوستان خود و ریشه کن کردن دشمنان را خواستاریم.

وی با بیان اینکه خون مظلوم بالاخره دامن ظالمان را خواهد گرفت، افزود: در رابطه با استعدادهای برتر بسیار برنامه خوبی است، در ارزیابی‌ها و تشخیص خیلی باید دقت داشته باشیم و نگاهمان تک بعدی نباشد بلکه باید عقلانیت طرف را بسنجیم، چرا که عقل خیلی مهم است، اینکه روحیه انقلابی فرد چگونه است.

آیت الله محمدی لائینی تاکید کرد: باید دقت صورت بگیرد، حوزه‌های علمیه ما از گذشته هدف چندبرابری دشمن هستند از این رو نفوذی‌ها و انسان‌های ناباب می‌آیند تا ۵۰سال آینده تبدیل به مرجع تقلید شوند.

این مسئول خاطرنشان کرد: برای ما هم حوزه و هم انقلاب مهم است و سرنوشت انقلاب به حوزه گره خورده است، برای ما حوزه ضدانقلاب با حوزه بی‌تفاوت در عمل خیلی فرقی ندارد.

وی خواستار توجه به بعد خدمات به جامعه روحانیت باتوجه به تنگدستی دولت و مشکلات معیشتی مردم شد و از توجهات موجود و عنایات مقام معظم رهبری تقدیر و تشکر کرد.

آیت الله محمدی لائینی در پایان اذعان داشت: مهم‌تر از رسیدگی مادی رسیدگی اخلاقی، سیاسی، اعتقادی و معنوی است که باید به این بعد هم مراکز خدمات و مدیریت حوزه باید توجه داشته باشد.

گفتنی است؛ در پایان این دیدار، حکم مدیریت حوزه‌های علمیه استان مازندران به حجت الاسلام والمسلمین سالخورده اعطا شد.